Sıcak Taş Yatakları

2001_0201

4Vücudunuzu rahatlatmak için mükemmel bir seçim olan sıcak taş yataklarımız ortalama 30-35 derece sıcaklığındadır. Sıcaklık ayarlanabilme özelliği olan taş yataklarımız vücut yapınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

2001_0202

  • Vücudumuzdaki kan dolaşımı hızlandırır ve düzenler.
  • Sinir sistemi üzerinde sakinleştirici ve iyileştirici etkisi vardır. Stresten uzak durmaya ve bu sayede sinir sistemini kontrol altında tutmaya olanak sağlar.
  • Isıtılmış yatak düzenli kullanımda bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Kaslarda var olan rahatsızlıkların ve ağrıların azalmasını sağlar.

Bio (Bitki Terapi) Sauna

1910-biliyormusunuz-1

Sıcaklığın yaklaşık 60 derece olduğu nemin %50 yi geçmediği sauna türümüzdür. Aromatherapy ve ışık terapileri gibi meditasyonlu yan terapilerle zenginleştirilmiştir. sauna ve buhar odasının kan dolaşımını hızlandırıcı etkisinden rahatsız olanların tercih ettiği sauna türümüzdür. Bio saunada nem oranı %50 ile %60 arasında değiştiğinden, daha yumuşak bir sauna atmosferi sağlar.

1910-biliyormusunuz-2

Bitki terapi sauna içerisinde yavaş yavaş toksinlerinizden arınır iken aynı zamanda da bitki esansları kokusu ve ışık efekti ile zihninizi dinlendirip, yenilenirsiniz.

Bitki Terapi Odasının Faydaları

  • Ciddi miktarda toksin attığı için cildinize kaybettiği esnekliği ve güzelliği geri kazandırır.
  • Cildinizin nem oranını artırır
  • Kilo vermenize yardımcı olur
  • Ağrı gidericidir. Kas-eklem ağrılarında ciddi etkilidir
  • Huzur verir, ferahlatır ve rahatlatır

Yataklı Termal Havuzlar

31

Masaj özelliği sayesinde şifalı sularla vücudunuza etkili masaj yapmaktadır. Düzenli yapılan doğal masaj strese bağlı kas ağrılarında, selülit tedavisinde, gözle görülür fayda sağlamaktadır. Ayrıca dolaşım sistemini hızlandıran bu uygulama venöz kanın(toplar damar) kalbe iletimini kolaylaştıran bir hidroterapi yöntemidir. Masaj özelliği sayesinde şifalı sularla vücudunuza etkili masaj yapmaktadır.

32

Klasik Türk Hamamı

21

Hamam kültürünün özü olan tüm gelenekler Narven Türk Hamamları’nda uygulanıyor. Narven hamamlarında bulunan termal havuzlar, hamamın sağlığa faydasını arttırmaktadır. Sıcak hava ve buharın etkisiyle vücudunuzdaki gözenekler yumuşar ve keseyle tüm gözenekler açılır. Böylece hem cildiniz ölü deriden arınır hem de daha fazla oksijen alır. Hamam alanlarında bulunan özel odalarda kese-köpük hizmeti verilmektedir.

22