Ekim, Aralık Arası Narven’de Neler Oldu?

2001_0102

NARVEN’DEN İZZET BAYSAL HUZUREVİ’NE ANLAMLI ZİYARET

Narven Termal Kasaba yöneticileri Bolu Valiliği İzzet Baysal Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Dünya Yaşlılar Günü’nde Bolu’da bulunan İzzet Baysal Huzurevi’ni ziyaret eden Narven yöneticileri ziyaret kapsamında huzurevi sakinleri ile sohbet ederek kendilerine çiçek hediye etti.

Ziyaret sonunda Narven yöneticileri ve huzurevi sakinleri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 2001_0103

NARVEN’DEN ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ŞABAN BIYIKLI’YA ZİYARET

Narven Termal Kasaba yöneticileri Bolu Bölge Orman Müdürlüğü’ne Bölge Müdürü olarak atanan Şaban Bıyıklı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel ve Narven A.Ş. Dış İlişkiler Sorumlusu İlhan Serçe, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne Bölge Müdürü olarak atanan Şaban Bıyıklı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

2001_0104

GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ NARVEN’DE TOPLANDI

Narven Termal Kasaba Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Durum Değerlendirme Toplantısı’na ev sahipliği yaptı.

Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Narven’de gerçekleştirilen toplantıda Kazakistan’da düzenlenen dünya güreş şampiyonası ve Olimpiyat kotaları öncesinde durum değerlendirilmesi yaptı.

AYDIN: “GENEL BİR DEĞERLENDİRME YAPTIK”

Toplantıda genel bir değerlendirme yaptıklarını belirten Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın; “Bundan sonra neler yapacağımızı konuştuk. Önümüzde Avrupa ve Dünya Kalifikasyonu var. Buralarda vize alarak olimpiyatlara katılmak istiyoruz. Güreş, Türk sporunun lokomotif branşı. Olimpiyatlara katılmak bizim için yeterli değil. Bazı branşlar için belki yeterli olabilir ama Türk sporunun geçmişine baktığımız zaman en fazla madalya aldığımız branş güreş. 94 madalyanın 63’ünü güreşte kazanmışız. 39 olimpiyat altın madalyanın 29’unu güreşte almışız. Onun için milletimizin, devletimizin bizden beklentisi yüksek. Biz de sorumluluğumuzu biliyoruz. Ona göre çalışarak vizelerimizi alacağız. ‪2020 Tokyo Olimpiyatları’nda inşallah ülkemizi başarıyla temsil edeceğiz. Ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çektirip, İstiklal Marşımızı okutacağız” diye konuştu.

Toplantı sonrasında Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Narven Termal Kasaba yönetici ve çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

2001_0106

DOĞAYLA VARIZ AMFİ ÇALIŞMALARI NARVEN’DE SONA YAKLAŞTI

Batı Karadeniz’in ve Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba yatırımlarına ve yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, hisseli gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra birçok açık hava konser etkinliğine, açık hava sinema gösterimlerine, tiyatro etkinliklerine ev sahipliği yapacak Doğayla Varız Amfisi’nin yapımında sona yaklaştı.

Doğayla Varız Amfisi ile ilgili bilgiler veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven’in Türkiye’deki termal tesisler arasında bu zamana kadar fark yarattığını ve bundan sonraki projelerle de fark yaratmaya devam edeceğini ifade etti. Yıldız; “Bizim en önemli varlığımız yamacına yaslandığımız, yeşilin her tonunu içinde barındıran Bolu ormanımız. Bu anlamda Hisseli Gayrimenkul yatırımlarımızın yanında daha önce tesisimizin 7’den 70’e bütün yaş gruplarına hitap etmesi amacıyla Macera Parkı projemizi hayata geçirmiştik. Yine bu anlamda sağlıktan spora, eğlenceden sanata her alanda misafirlerimize farklı bir tatil deneyimi yaşatmak amacıyla ‘Doğayla Varız Amfi’ projesini hayata geçirmeye karar verdik. Projemizin kuruluş aşamasından beri önem verdiğimiz ‘Doğayla Varız’ projemizin içerisinde yer alan amfimizde oturma alanları çimlerle kaplı bir yapıya sahip olacak. Sahne ve peyzaj çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte yamacına yaslandığımız Bolu ormanının eteklerinde birçok konser, tiyatro ve sinema gösterimlerini misafirlerimizin ve Bolu halkının beğenisine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Kısa bir süre sonra faaliyete geçecek, yaklaşık 3 bin kişi kapasiteli Doğayla Varız Amfisi yemyeşil çimlerle kaplı oturma alanı, doğayla uyumlu peyzaj çalışmaları, konser ve sinema gösterimlerine ev sahipliği yapacak Doğayla Varız Sahnesi ve birçok farklı özellikleri ile dikkat çekiyor.

2001_0107

NARVEN SATIŞ EKİBİNE YÖNELİK “MOTİVASYON BİRLİKTELİĞİ PROGRAMI” GERÇEKLEŞTİRDİ

Narven Akademi tarafından organize edilen ‘Motivasyon Birlikteliği Programı’na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 6 bölgenin 44 satış personeli katıldı.

Üç gün süren Motivasyon Birlikteliği Programı Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşması ve satış ekibinin Recep Aydoğanlı’ya sürpriz doğum günü kutlamasının ardından Açık Büfe Restoran’da düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular.

Programın ikinci gününde; Narven A.Ş. Proje Müdürü Nedret Yıldız projenin mevcut durumu hakkında, Narven A.Ş. IT Lideri Uğur Utku Kapoğlu Narsyst programının yeni versiyonunun tanıtımı ve kullanımı hakkında, Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel tesisin genel işletme durumu hakkında satış ekibine bilgiler verdi. Eğitimin ardından satış ekibi, profesyonel eğitmenler tarafından İletişim ve Takım Çalışması konuları üzerine hazırlanan eğitsel oyunları oynadı. Programın devamında Narven A.Ş. yöneticileri ve satış ekibi Narven’de hizmet veren Pançeta Et Restoran’da canlı müzik eşliğinde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Programın üçüncü gününde; Narven A.Ş. Satış Müdürlüğü yöneticileri tarafından hazırlanan Tesis Tanıtımı, Satış Yöntemleri (Demo), Satış Yöntemleri (Tur), Müşteri Karşılama ve Ağırlama, Maket Tanıtımı, Fiyat Açma ve Masa Tanıtımı eğitimleri gerçekleştirildi. Sunumların ardından satış ekibi Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi ödülüne sahip Narven Macera Parkı’nı deneyimledi. Etkinlikte parkurları tamamlamaya çalışan ekip üyelerinin zor anları izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Motivasyon Birlikteliği Programı’nın kapanış bölümünde Narven A.Ş. Türkiye Satış Müdürü Tolga Cinaloğlu ve Narven A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Oktay Özmen düzenlenen programa katılımlarından dolayı ekip üyelerine ve programın gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

Programın son bölümünde Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven çatısının her geçen gün yükseldiğini ve yatırımların hız kesmeden devam edeceğini ifade ederek satış ekibinin performansının kısa vadede 2019 yılının son bölümünde, uzun vadede 2020 yılı içerisinde daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını dile getirdi. Yıldız bu süreçte gösterdikleri performanstan ötürü satış ekibine teşekkür etti.

Narven satış ekibine yönelik üç gün boyunca süren Motivasyon Birlikteliği Programı, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın teşekkür konuşması ile sona erdi.

2001_0108

NARVEN’DE “GELECEĞE NEFES OL” İÇİN FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Orman Genel Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ortaklaşa başlattıkları 11 Kasım 2019 Saat:11.11’de “Geleceğe Nefes Ol” kampanyası kapsamında Narven Termal Kasaba’nın sahiplendiği 1500 fidanın dikimi yapıldı.

Narven Termal Kasaba proje alanında ve Narven yol güzergahında gerçekleştirilen ‘Geleceğe Nefes Ol’ fidan dikimi organizasyonuna Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay başta olmak üzere, Narven yöneticileri, çalışanları çok sayıda gönüllü katıldı.

Orman Bölge Müdürlüğü yetkililerinin fidan dikimi hakkında bilgiler verdiği organizasyonda gönüllüler fidanların dikimlerini gerçekleştirdi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin organizasyonda emeği geçenlere ve fidan dikimi gerçekleştirerek katkıda bulunan gönüllülere teşekkür etti.

 

Temmuz, Eylül Arası Narven’de Neler Oldu?

1910-neler1

NARVEN’DE AİLE BAYRAMLAŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Narven Termal Kasaba yöneticileri ve çalışanları, her bayram geleneksel olanak düzenlenen Narven ailesi bayramlaşma etkinliğinde bir araya gelerek, Kurban Bayramı’nı hep birlikte kutladı.

Kurban Bayramı tatili sonrası Narven Toplantı Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, birim müdürleri ve liderleri ile birlikte Narven ailesi çalışanları katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven ailesi çalışanlarına bu zamana kadar verdikleri emekler için ve bundan sonra gösterecekleri gayretler için teşekkür ederek çalışma arkadaşlarının bayramlarını kutladılar. Recep Aydoğanlı ve Serdar Yıldız’ın konuşmalarının ardından Narven ailesi çalışanları hep birlikte bayramlaştılar.

 

1910-neler2

STAJYER ÖĞRENCİLER BAŞARI BELGELERİNİ ALDI

Narven A.Ş. bünyesinde staj sürelerini başarılı bir şekilde tamamlayan 45 öğrenci başarı belgelerini Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel’den aldı.

Narven A.Ş. İşletme Müdürlüğüne bağlı departmanlarda görev yapan stajyer öğrenciler staj sürelerinin son haftasında İşletme Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Departman yöneticilerinin ve stajyer öğrencilerin bir araya geldiği etkinlikte Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel stajyer öğrencilere göstermiş oldukları başarıdan dolayı teşekkür ederek başarı belgelerini takdim etti. etkinlik sonunda stajyer öğrenciler ve departman yöneticileri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Nisan, Haziran Arası Narven’de Neler Oldu?

NARVEN’DE 23 NİSAN COŞKUSU

21

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı birbirinden eğlenceli aktivitelerle Narven Termal Kasaba’da coşkuyla kutlandı.

‘Çocukların Gözünden 23 Nisan Çocuk Bayramı’ temasıyla 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen resim etkinliğinde Narven’in minik misafirleri tarafından yapılan resimlerin sergilendiği Çocukların Gözünden 23 Nisan Çocuk Bayramı Resim Sergisi’nin açılışı Narven’in minik misafirleri tarafından yapıldı. Sergide Narven’in minik misafirlerine Türk bayrakları ve Ay-Yıldızlı balonlar hediye edildi ve pamuk şeker ikram edildi. Aileleri ile birlikte sergiyi gezen 23 Nisan çocukları kendileri için hazırlanan kokteylde birbirinden lezzetli atıştırmalıkların tadına baktı.

 

BOLUSPOR ÖĞLE YEMEĞİNDE PANÇETA ET RESTORAN’DA BULUŞTU

22

TFF 1. Lig ekiplerinden Boluspor Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve yöneticileri Narven Termal Kasaba’da hizmete açılan Pançeta Et Restoran’da öğlen yemeğinde bir araya geldi.

Pançeta Et Restoran’ın ev sahipliği yaptığı öğlen yemeği organizasyonuyla bir araya gelen Bolusporlu futbolcular, teknik ekip ve yöneticiler yemek sonrası misafirperverliği için Pançeta Et Restoran işletmecileri ve çalışanlarına teşekkür etti.

 

NARVEN AİLESİ KADINLAR VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ

23

Narven Akademi ve Narven Spor Kulübü tarafından farklı birimlerde görev yapan Narven’in kadın çalışanlarını bir araya getirmek, kurum içi motivasyonu artırmak amacıyla voleybol turnuvası düzenlendi.

Narven Akademi ve Narven Spor Kulübü tarafından düzenlenen turnuvada 5 takım eleme usulü maçlar oynadı. Oynanan maçlar sonucunda rakiplerini mağlup eden Young Girls Team ve Just Watch takımları final maçında karşılaştı. Rakibini 3-0 yenen Just Watch takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın sonunda En Değerli Oyuncu Ödülü’ne Just Watch takımından Özge Çalayır layık görüldü. Dereceye giren takımların oyuncularına madalyalarını ve şampiyon olan takıma şampiyonluk kupasını takdim eden Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı turnuvayı düzenleyen birimlere ve katılımcılara teşekkür etti.

 

 

NARVEN AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

24

Narven Termal Kasaba yönetim kurulu üyeleri, çalışanları ve aileleri, her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine; Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Öztürk, Şerafettin Nalçacı, Mustafa Erdoğan, Necip Çarıkçı, Genel Müdür Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ve Narven çalışanları aileleri ile birlikte katıldı.

Açık Büfe Restoran’da gerçekleşen iftar programı, yemek sonrası okunan dua ile sona erdi.

 

RAMAZAN BAYRAMI COŞKUSU NARVEN’DE YAŞANDI

25

Narven Termal Kasaba yöneticileri ve çalışanları, her bayram geleneksel olanak düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde bir araya gelerek, Ramazan Bayramı’nı hep birlikte kutladı.

Büyükgöl Kafe’de organize edilen etkinliğe Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, birim müdürleri ve liderleri ile birlikte Narven ailesi çalışanları katıldı. Etkinlikte konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız çalışma arkadaşlarına bu zamana kadar verdikleri emekler için ve bundan sonra gösterecekleri gayretler için teşekkür ederek çalışma arkadaşlarının bayramlarını kutladılar. Kutlama vesilesi ile bir araya gelen ve her biri farklı birimlerde görev yapan Narven ailesi çalışanları, bol bol sohbet etme olanağı buldular.

 

BEDİA AKARTÜRK VE AYŞE TAŞ NARVEN’DE TÜRKÜLERİYLE BÜYÜLEDİ

26

Türk Halk Müziği’nin Divası Bedia Akartürk ve TRT Ses Sanatçısı Ayşe Taş, Narven sakinlerini türküleriyle büyüledi.

Ramazan Bayramı tatilinde Narven’i tercih eden misafirler için Büyükgöl Kafe’de düzenlenen özel gecede sahne alan Türk Halk Müziği’nin Divası Bedia Akartürk ve TRT Ses Sanatçısı Ayşe Taş, Narven sakinlerine türküleriyle eğlenceli saatler yaşattılar.

Narven Termal Kasaba yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Türk Halk Müziği’nin Divası Bedia Akartürk’e ve TRT Ses Sanatçısı Ayşe Taş’a şükranlarını sunarak plaket ve çiçek takdim etti.

Gecenin sonunda misafirler Bedia Akartürk ve Ayşe Taş ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ocak, Mart Arası Narven’de Neler Oldu?

NARVEN AİLESİ’NDE KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI

11

Narven A.Ş. bünyesinde çalışan tüm kadın personel için “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” kutlaması düzenlendi.

Narven Termal Kasaba Toplantı Salonu’nda düzenlenen kutlamada kadın personelin “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” kutlanırken, kendilerine çiçek verildi. Kutlamada Kadınlar Günü’ne özel hazırlanan pasta kesildi.

Kadınlar Günü’nde hatırlanmaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren personeller, düzenlenen etkinlik ve çiçek için Narven A.Ş. İnsan Kaynakları birim yetkililerine teşekkür ettiler.

Kutlama sonrası Narven A.Ş. bünyesinde çalışan kadın personeller hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

GELECEĞİN MİMARLARINDAN NARVEN’E ZİYARET

12

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf öğrencileri Narven Termal Kasaba’yı ziyaret etti.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf öğrencileri proje ödevleri ile ilgili Narven’i ziyaret etti. Ziyarette daire tipleri, proje alanı, sürdürülebilirlik ve mimariye uyum gibi birçok konuda yerinde bilgi sahibi olan geleceğin mimar adayları Narven hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını Narven A.Ş. Proje Müdürü Nedret Yıldız’dan aldı.

NARVEN KOMŞULARI HOŞGELDİNİZ KOKTEYLİ İLE BİR ARAYA GELDİ

13

Narven Termal Kasaba tarafından tesiste konaklayan misafirlere yönelik ‘Hoşgeldiniz Kokteyli’ düzenlendi.

Şifalı suları ve yemyeşil doğası ile Türkiye’nin cennet köşesi Bolu’da 2016 yılının başından beri misafirlerini ağırlayan ve yaklaşık 18 bin üyesi ile alanında lider konumda olan Narven Termal Kasaba misafirlerinin komşuluk ilişkilerini arttırmak amacıyla ‘Hoşgeldiniz Kokteyli’ etkinliği düzenlemeye başladı. Narven’de konaklayan misafirler, her hafta düzenli olarak gerçekleştirilmesi planlanan etkinliğin ilkinde bir araya geldi. Narven Termal Kasaba yöneticilerinin de yer aldığı etkinlikte misafirler kendileri için hazırlanan ikramların tadına bakarken, tesis ile ilgili merak ettikleri birçok sorunun da cevabını en yetkili kişilerden aldı.

Etkinliğe ev sahipliği yapan Narven ailesi adına bir konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı Narven çatısı altında hep birlikte daha güzel günler göreceklerini ve bu tür etkinliklerle de sık sık Narven’in komşularını bir araya getirerek komşuluk ilişkilerinin güçlenmesine katkıda bulunmaya çalışacaklarını ifade etti.

Etkinlikte ayrıca Narven’de hizmet veren ve faaliyet gösteren Spor ve Aktivite Alanları, Yiyecek-İçecek Alanları, SPA Alanları ve Tanıtım Bilgilendirme stantları yer aldı.

NARVEN TERMAL KASABA 3. YILINI BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE KUTLADI

14

Narven Termal Kasaba hizmete açılışının üçüncü yılını iki gün boyunca süren birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutladı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yıl dönümü etkinlikleri ‘Doğayla Varız! Festivali & 3. Yıl Kutlamaları’ adı altında 23-24 Mart tarihleri arasında yüzlerce kişinin katılımı ile Narven’de gerçekleşti.

2016 yılının başında hizmete açılan Bolu’nun ve ülkenin en önemli turizm tesisleri arasında yer alan Narven Termal Kasaba’nın ‘Doğayla Varız! Festivali & 3. Yıl Kutlamaları’nın ilk gününde; ‘Dünden Bugüne Narven’ ve ‘Sevenlerinin Gözünden Narven’ fotoğraf sergilerinin açılışı gerçekleşti. İlk günkü etkinliklerin devamında minik misafirlerin yer aldığı ve birbirinden lezzetli yiyeceklerin yapıldığı Minik Şefler Kursu Bolulu aşçılar tarafından verildi.

‘Doğayla Varız! Koşusu’ 5 Bin Metrelik Parkurda Narven’de Gerçekleşti

15

3. Yıl Kutlamaları kapsamında organize edilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenmeye devam edecek 5 Bin metrelik Doğayla Varız! Koşusu Narven Termal Kasaba’dan başlayarak Demirciler Köyü Mevkii’nden devam edip tekrar Narven Termal Kasaba’da sona erdi. 5 Bin metrelik Doğayla Varız! Koşusu’nu başarıyla tamamlayarak dereceye giren katılımcılara ödülleri Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin tarafından takdim edildi.

Doğayla Varız! Festivali & 3. Yıl Kutlamaları’nın ilk günü Nazlıgöl Kafe’de tesiste konaklayan misafirler için düzenlenen Canlı Müzik etkinliği ile devam etti. Canlı Müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşayan misafirler etkinlik sonunda düzenlenen çekilişle birçok ödül kazandı.

Kutlamaların ikinci günü sabahında 3. Yılın ilk üyesine Narven A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız ve Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı tarafından çiçek ve Bolu sepeti hediye edildi. Etkinliklerin devamında Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, Narven A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız’ın ev sahipliğinde öğle yemeği gerçekleşti. Yemek sonrası misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlayan ve Doğayla Varız! Festivali & 3. Yıl Kutlamaları hakkında bilgiler veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız; “Narven olarak özellikle 3 yıldır hızlı bir büyüme içerisindeyiz. Bunu da her yıl sizlerle birlikte kutlamayı adet edinmiş bulunmaktayız. Bu güzel organizasyonu bu sene ‘Doğayla Varız! Festivali’ kapsamında yapmaya karar verdik. Narven’in en çok önem verdiği çalışmalarının başında yer alan Doğayla Varız projesi aslında Narven’in yatırımcılarının projenin başından bu yana önemsediği ve birçok maddeyi içerisinde barındıran bir proje. Yamacına yaslandığımız ormanı ve en önemlisi doğayı korumak bizlerin borcu ve görevi. Narven tasarlanırken doğaya göre şekillendirilen, inşa edilirken doğayı koruyan ve en önemlisi yaşarken doğaya saygı duyulan doğayla uyumlu bir projedir. Yakın zamanda gerçekleşecek Doğayla Varız projesi lansmanında proje ve detaylarıyla ilgili birçok bilgi paylaşımı gerçekleştirilecek. Yaklaşık 18 bin üyemizle ve günübirlik konaklayan misafirlerimizle birlikte büyük bir aile olduk. Bizler ailemize ve gelecek nesillere bu farkındalığı aşılamak istiyoruz ve bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz’ dedi.

“Narven Büyümeye ve Gelişmeye Devam Edecek”

16

Narven Termal Kasaba’nın yatırım boyutu hakkında bilgilerde veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız; “Geldiğimiz nokta itibariyle 3 yılın sonunda 408 daire ile 900 bin kişiyi ağırlamış bulunmaktayız. Ortalama %85 doluluk oranıyla misafirlerimizi ağırladığımız Narven’de gecede yaklaşık 2500 kişiye konaklama hizmeti sağlamaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz 500 Milyon liralık yatırım ile büyümeye ve gelişmeye devam ettik. Yakın zamanda da 40 Milyon Liralık yatırım ile 95 dairemizi daha misafirlerimizin hizmetine sunmak için çalışmalarımıza başlıyoruz. Önümüzdeki süreçte de güçlü bir şekilde yatırımlarımızı gerçekleştirerek Narven çatısını büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. İstihdam anlamında yaklaşık 450 çalışma arkadaşımızla ve aileleri ile birlikte dolaylı olarak 1200 çalışma arkadaşımızla emeğimizi bölüşüyoruz. Bu proje; yatırımcılarımızın vizyonu, çalışma arkadaşlarımızın emeği ve hepsinden önemlisi Tabiatın Kalbi Bolulu vatandaşlarımızın ve birçok ilden ailemize katılan üyelerimizin sahiplenmesiyle hep beraber büyüyor. Buradan Narven markasının bugünlere gelmesinde emeği olan herkese ve katılımlarınızdan dolayı siz değerli misafirlerimize çok teşekkür etmek istiyorum” dedi.

“Bolu’da Turizm Daha Çok Gelişecek”

17

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız’ın ardından duygularını ifade etmek üzere kürsüye çıkan Cumhur İttifakı Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Narven markasının Türkiye’ye yayılmasında emeği geçenlere şükranlarını sunarak; “Bolu’nun bundan sonraki en önemli gelişimlerinden bir tanesi, bu güne kadar olduğu gibi turizm olacak. Özellikle bu yeni dönemde bütün ulaşım ve alt yapısı ile birlikte kültür ve turizm anlamında belediye olarak bizlerinde destekleyeceği projelerle ile beraber inşallah Bolu’daki turizm daha da gelişecek. Görevimiz alt yapı yapmak, yatırımın önünü açmak. Her türlü kolaylığı sağlamak bizim işimiz. Bunu da bundan sonra yapacağız. Projenin fikir babası Halit Yıldız’ın bundan yaklaşık 12 sene evvel ürettiği projelerden bir tanesi idi Narven. Bugün itibariyle Narven A.Ş. çok ciddi kurumsal bir yapıya ulaştı ve çok önemli bir hizmet ortaya koydu. Kendi konsepti içerisinde çok önemli bir marka olmuş ve kaliteyi yakalamış durumda. Dolayısıyla böyle bir şirketin Bolu’da kendini bulması bizim açımızdan takdire şayan bir durumdur. Ayrıca Bolu açısından bir markadır. Buradan Narven ailesine ve yatırımcılarına Narven’in Bolu’ya kazandırdıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

“Bolu Özel Bir Coğrafya”

18

Fatih Metin’in konuşmasının ardından son sözü alan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise, Bolu’nun özel bir coğrafya olduğunu belirterek; “Bolu için gurur günlerinden bir tanesi. Narven diye bir tesise sahibiz. Bu Narven’i kuranların değil Bolu’nun tesisi. Bolu’ya Allah özel bir coğrafya vermiş ve burası gelecekte turizm, sağlık, üniversite ve spor kenti olacak” dedi. Yılmaz Narven’in konseptinin Bolu’nun tabiatı ile uyumlu olduğuna dikkat çekerek; “Narven bizim yüz akımız oldu. İlçelerimiz ve merkezde yavaş yavaş turizm akıntısı başladı. Bunun duayeninin Narven olması bizim için mutluluk kaynağı. Narven’in hem konsepti hem yapılış şekli ve tabiat ile uyumlu olması bizim geleceğimiz ile ilgili çalışmalar. Çünkü Bolu tabiatı, sıcak su kaynakları ile var. Bu sayede tesisler geliyor. Bolu gelecekte emin adımlarla hedeflerine yürüyecek. İnşallah Narven yeni Narvenleri çıkartacaktır. Burada emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve katılımcılar ‘Sevenlerinin Gözünden Narven’ ve ‘Dünden Bugüne Narven’ sergilerini gezdikten sonra 3. Yıl fidanını dikerek can suyunu verdi. Fidan dikiminin ardından 3. Yıl pastası kesildi ve misafirler Macera Parkı gösterisini izledi. Etkinliklerin devamında ilgili alanlarda gerçekleştirilen Masa Tenisi ve Satranç turnuvalarında şampiyon olan katılımcılara ödülleri Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan tarafından takdim edildi. Doğayla Varız! Festivali & 3. Yıl Kutlamaları’nın ikinci ve son günü Türkiye’nin birçok ilinden Narven’e gelen misafirlere yönelik düzenlenen çekiliş ile sona erdi.

Ağustos, Aralık Arası Narven’de Neler Oldu?

FAY YAMANER BUTİK NARVEN’DE AÇILDI

h1

Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba’da sektöründe Bolu’nun lider firması ‘Fay Yamaner’in yeni mağazası hizmete açıldı.

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, mücevher ve kuyumculuk sektöründe Bolu’nun lider firması olan Fay Yamaner’in yeni mağazası hizmete açıldı.

“Fay Yamaner Butik” ile ilgili bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner; “Fay Yamaner olarak sektöründe Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen ilimizin en hızlı gelişen ve önemli turizm yatırımı Narven’de mağazamızı açmış bulunmaktayız. Yıllardır emek vererek sürdürdüğümüz markalaşma sürecimizde; özellikle Narven ve 14 Burda AVM’nin, markamızın ulusal anlamda tanıtımına ve yeni misafirlere ulaşmamızda fark yaratacağının farkındayız. Ekonominin daraldığı bir süreçte büyük bir potansiyeli ilimizde misafir eden Narven’de yer almayı hedefledik. Narven’de yeni açılan mağaza girişimimizde yerli ve yabancı turistlere kuyumculuğun dışında butik cam, hediyelik eşya, marka takı ve ilimize özel “Abant Nilüferi” ismi altında takı tasarımlarınında yer aldığı butik mağaza konseptimiz ile hizmete başladık. Narven gibi ilimizin önemli ve başarılı turizm yatırımının içerisinde mağaza açarak yer aldığımız için mutluyuz. Ayrıca Narven Termal Kasaba yatırımcılarına ilimize değer katan projelerinden dolayı, bir Bolulu olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Sektöründe Bolu’nun lider firması olan Fay Yamaner’i tesislerinde görmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Narven Termal Kasaba Genel Müdürü Serdar Yıldız; “Narven ailesi olarak Bolu’nun önemli kuruluşları arasında yer alan Fay Yamaner’i tesisimizde görmekten dolayı oldukça mutluyuz. Konut yatırımının yanında tesisimizin sosyal alanlarında da önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu noktada bizlerle işbirliği yaparak farklı konseptiyle tesisimize değer katacak mağazalarını ziyaretçilerimizin hizmetine sunan Fay Yamaner’e teşekkür ediyor ve hayırlı kazançlar diliyoruz” dedi.

 

NARVEN AKADEMİ’DEN SATIŞ EKİBİNE YÖNELİK “DAHA BAŞARILI BİR SEN İÇİN” EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

h2

Narven Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Motivasyon Eğitimi Programı”na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 8 bölgenin 80 satış personeli katıldı.

Üç gün süren eğitim programı Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşmasının ardından Açık Büfe Restoran’da düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular.

Programın ikinci gününde; Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Şahin Akbulut “İletişim ve Takım Çalışması”, Narven A.Ş. IT Kıdemli Uzmanı Uğur Utku Kapoğlu’da “Narsyst Program Kullanımı” konuları üzerine Narven satış ekibine eğitim verdi. Eğitimin ardından Nazlı Göl Kafe’de akşam yemeğinde bir araya gelen satış ekibi yemeğin ardından HighWay Outlet’te düzenlenen bowling turnuvasında eğlenceli dakikalar yaşadı.

Programın üçüncü gününde; satış ekibi tarafından hazırlanan Tesis Tanıtımı, Satış Yöntemleri (Demo), Satış Yöntemleri (Tur), Müşteri Karşılama ve Ağırlama, Maket Tanıtımı, Fiyat Açma ve Masa Tanıtımı sunumları gerçekleştirildi. Sunumların ardından Narven A.Ş. Proje Müdürü Nedret Yıldız projenin mevcut durumu ve ileriye dönük projeler hakkında satış ekibine bilgiler verdi. Eğitim programının sonunda satış ekibine yönelik olarak sınav yapıldı.

Programın son bölümünde Narven A.Ş. Bölgeler Satış Müdürü Fatih Çaredar tarafından 6 aylık değerlendirme sunumu gerçekleştirildi. Sunum sonrası 6 aylık değerlendirme sonucunda dereceye giren satış personellerine ödülleri Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız tarafından verildi.

Ödül töreninde söz alan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven çatısının her geçen gün yükseldiğini ifade ederek satış ekibinin performansının daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını dile getirdi. Yıldız altı aylık süreçte gösterdikleri performanstan ötürü satış ekibine teşekkür etti.

Narven satış ekibine yönelik üç gün boyunca süren eğitimin programı, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın teşekkür konuşması ile sona erdi.

 

NARVEN’DE TATBİKAT GERÇEKLEŞTİRİLDİ

h3

Narven Termal Kasaba’da olası bir doğal afet ve yangın durumuna karşı tedbirli olmak amacıyla tatbikat düzenlendi.

İş Güvenliği Acil Durum Organizasyon ekibinde görevli 40 Narven çalışanının katıldığı tatbikatta; senaryo gereği yaşanan deprem sonrası ekipler Acil Durum Toplanma Bölgesi’nde bir araya geldi. Bir personelin Açık Büfe Restoran bölümünde baygınlık geçirdiği tespit edildi. Kurtarma ekibinin çalışmalarıyla restoran bölümünden tahliye edilen ve Acil Durum Toplanma Bölgesi’ne götürülen personel, sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından kontrol amaçlı hastaneye sevk edildi. Ekibe ayrıca özel hazırlanmış alanda yangın söndürme ve müdahale eğitimi verildi. Tatbikatın son bölümünde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

NARVEN A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ SERDAR YILDIZ KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU

h4

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ne konuşmacı olarak katıldı. BAİBÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından ikincisi düzenlenen ve öğrencilerin yüksek katılım gösterdiği ‘Kariyer Günleri’ne konuşmacı olarak katılan Yıldız; iş hayatındaki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

 

NARVEN AİLESİ FUTBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ

h5

Narven Akademi ve Narven Spor Kulübü tarafından farklı birimlerde görev yapan Narven çalışanlarını bir araya getirmek, kurum içi motivasyonu artırmak amacıyla halı saha futbol turnuvası düzenlendi.

Her yıl belirli periyotlarda düzenlenen turnuvada 8 takım 2 grup halinde mücadele etti. Grup maçlarını lider tamamlayan ve rakiplerini Yarı Final maçlarında turnuva dışında bırakan F&B Football Team ve FC Şirinler takımları final maçında karşılaştı. Rakibini 4-3’lük skorla mağlup eden FC Şirinler takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın sonunda Gol Kralı Özcan Şanlı’ya, Turnuva Hakemi Murat Şan’a ve Turnuva Şampiyonu FC Şirinler takımına plaket ve ödüllerini Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız takdim etti.

Haziran Ve Temmuz’da Narven’de Neler Oldu?

TÜRK OCAKLARI BOLU ŞUBESİ NARVEN’DE BİR ARAYA GELDİ

11

Türk Ocakları Bolu Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar organizasyonu bu yıl Narven Termal Kasaba’da gerçekleşti.

Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Hamdi Zenginbal’ın ev sahipliğinde Narven Açık Büfe Restoran’da gerçekleşen iftar organizasyonuna Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz başta olmak üzere, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı. Davetliler Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla oruçlarını açtı. İftar sonrası Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin faaliyetlerinin anlatıldığı sunum gerçekleştirildi.

Sunum sonrası konuşma yapan Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Hamdi Zenginbal, beklentilerinin üzerinde bir katılımın gerçekleşmesinden dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, iftar organizasyonunda kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

Zanginbal’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz; “Değerli dostlar, ülkemiz, çevremiz, İslam dünyası bir müddettir sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bizler burada rahat bir şekilde iftarlarımızı yaparken İslam dünyasında Ramazan ayını layıkıyla yaşayamayan insanlar var. Türk Ocakları 106 yıllık geçmişi ile bu ülkenin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olarak bunları her yerde dile getirmeye çalışıyor. Elimizden geldiğince de yardımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bundan sonrada ara vermeden yardımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

İftar organizasyonunun sonunda katılımlarından dolayı Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz’e Köroğlu Heykeli hediye edildi.

 

NARVEN AİLESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

12

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde Narven çalışanları ve aileleri bir araya geldi.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necip Çarıkçı, Genel Müdür Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı aileleri ile birlikte katıldı. Açık Büfe Restoran’da gerçekleşen iftar programı, yemek sonrası okunan dua ile sona erdi.

 

NARVEN’DE RAMAZAN BAYRAMI COŞKUSU YAŞANDI

13

Her bayram geleneksel olanak düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde bir araya gelen Narven yöneticileri ve personeller, Ramazan Bayramı’nı hep birlikte kutladı.

Nazlı Göl Kafe’de organize edilen etkinliğe Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, birim müdürleri ve liderleri ile birlikte Narven ailesi çalışanları katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı; “Değerli arkadaşlar bir Ramazan Bayramı’nı daha geride bıraktık. Bu bayram bizim Narven çatısı altında geçirdiğimiz üçüncü Ramazan Bayramı’mız. Açılışımızda 140 dairede 500-600 kişiye hizmet verdiğimiz zamanlardan kapasitemizi ve ağırladığımız misafir sayımızı üç dört katına çıkardığımız günlere geldik. Burada en büyük emek sizlere ait. Sizler sayesinde Narven her geçen gün değerini arttırmaya devam ediyor. Başarılması güç işlere hep birlikte imza attık. Verdiğiniz emekler için ve büyük bir aile olduğumuz için hepinize teşekkür ediyorum ve hep birlikte nice güzel bayramlar geçirmeyi diliyorum” dedi.

Aydoğanlı’ın ardından konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız şunları söyledi; Yardımcısı Recep Aydoğanlı’da şunları söyledi; “Arkadaşlar hepinizin Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. İnşallah nice bayramları hep birlikte idrak ederiz. Biz bayramları bir arada olabildiğimiz için çok seviyoruz. Biz güzel bir aileyiz. Ben bu ailenin birlikteliğinden, birbirine bağlılığından çok memnunum. Ramazan ayı dolayısıyla işlerimizin hafiflediği, bir bakıma dinlenme fırsatı bulduğumuz bir süreci geride bıraktık. Önümüzde yoğun ve hareketli bir dönem var. Bu dönem her zaman olduğu gibi iyi bir aile olduğumuzu göstermek için önemli bir dönem. Bu zamana kadar verdiğiniz emekler için, bundan sonraki süreçte de vereceğiniz emekler ve göstereceğiniz gayret için hepinize teşekkür ediyorum.”

Kutlama vesilesi ile bir araya gelen ve her biri farklı birimlerde görev yapan personeller, bol bol sohbet etme olanağı buldular.

 

NARVEN AİLESİ’NDE BABALAR GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

14

Narven A.Ş. bünyesinde çalışan tüm erkek personel için “Babalar Günü” kutlaması düzenlendi. Nazlı Göl Kafe’de düzenlenen kutlamada erkek personellere, günün anlam ve önemini içeren armağanlar verildi. Türkiye genelinde görev yapan 215 erkek personelin katıldığı kutlamada Babalar Günü’ne özel hazırlanan pasta kesildi. Babalar gününde hatırlanmaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren personeller, anlamlı hediye için Narven A.Ş. İnsan Kaynakları birim yetkililerine teşekkür ettiler. Kutlama sonrası Narven A.Ş. bünyesinde çalışan erkek personeller Nazlı Göl Kafe’de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

ULUSLARARASI ÖDÜLLÜ “NARVEN MACERA PARKI” FAALİYETE GEÇTİ

15

Batı Karadeniz’in ve Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba’da büyük bir yatırımla “Macera Parkı” kuruldu. Narven Macera Parkı’nda Türkiye’nin turizm tesisleri arasında en uzun “Zipline Hattı” bulunuyor. Yatırım boyutu hakkında bilgi veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, macera parkının 30 dönümlük ormanlık arazide kurulduğunu belirterek, “Bu önemli yatırım bölgemizi termal turizmin yanı sıra macera turizminde de Türkiye’de ve dünyada önemli bir cazibe merkezi haline getirecektir. Her yaş grubundan konuklarımıza, Bolu ormanlarında doğa sporları yapma olanağı sunacağız.” dedi.

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, Macera Parkı kuruldu. Macera Parkı’nın içinde 320 metre uzunluğunda zipline hattının yanı sıra 34 etaptan oluşan 5 farklı İp Parkuru, 12 metrelik dev salıncak, 12 metrelik Powerfun ve 13 metrelik tırmanma duvarı yer alıyor. Macera Parkı’nın içinde ayrıca okçuluk sahası, ATV parkurları, mini-kart pisti de bulunuyor.

Dev yatırımın Türkiye’deki termal tesisler arasında fark yarattığına dikkat çeken Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, böylelikle termal turizmi gençler için de tercih edilebilir hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Yıldız, “450 dönümlük arazide yükselen Narven Termal Kasaba’nın 30 dönümlük ormanlık arazisine Narven Macera Parkını kurduk. Bizim en önemli varlığımız, yamacına yaslandığımız, yeşilin her tonunu içinde barındıran Bolu ormanımız. 7’den 70’e bütün yaş grubundan konuklarımız, termal sularımızda şifayla buluşmanın yanı sıra ormanın içinde, birbirinden eğlenceli ve heyecanlı doğa sporları yaparak macera tutkularını doyasıya yaşayacaklar” dedi. Narven’in her zaman spora ve sporcuya büyük destek verdiğini belirten Yıldız, “Bu amaçla 2016 yılında tesisimiz bünyesinde Narven Spor Kulübü’nü kurduk. Kulüp aktivitelerimiz çerçevesinde konuklarımız basketbol, futbol, doğa yürüyüşü, satranç, masa tenisi, bilardo, yüzme, pilates, bisiklet gibi birbirinden farklı birçok spor dalında faaliyet gösterebiliyorlar” dedi.

MACERA PARKI’NA ULUSLARARASI ÖDÜL!

Narven Macera Parkı’nın İstanbul’da düzenlenen uluslararası bir yarışmada “En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” ödülü aldığını vurgulayan Yıldız, “Macera Parkı, yerli ve yabancı turistlerin dinlenme, eğlenme ve sportif aktivitede bulunma gibi birçok ihtiyacını karşılıyor. Bu yönüyle Narven, termal turizme ek olarak macera turizminde de önemli bir cazibe merkezi haline gelecektir. Aynı zamanda doğa sporlarına yönelik farkındalığın artmasına katkı sunarak doğa ve spor sevgisini genç nesillere aktaracaktır.” dedi.

ÇALIŞANLAR “MOTİVASYONU” MACERA PARKI’NDA BULACAK

Kurumsal firmaların son dönemde çalışanların motivasyonu için bu tür aktivitelere yöneldiğine dikkat çeken Yıldız; “Kurumsal şirketlerin birçoğu takım çalışmasının önemini kavramış durumda ve eğitim süreçlerinde bu tür etkinlik alanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bizler sektördeki bu açığı kapatma noktasında da öncülük etmek istedik” dedi.

NARVEN’DE YATIRIM 300 MİLYON TL’Yİ AŞTI

Tapulu Hisseli Garyimenkul Sistemi ile satış yapan Narven’in 300 Milyon TL’lik yatırımı aştığına dikkat çeken Yıldız sözlerini şöyle tamamladı: “Bugüne kadar 20 bine yakın tapulu hisseli gayrimenkul satışı yaptık. 2018 yılı içerisinde de yatırımlarımız devam ediyor. Konut yatırımının yanısıra tesisimizin sosyal alanlarında da önemli yatırımları hayata geçirdik. Bu kapsamda sadece bu yıl 600 kişilik Açık Büfe Restaurant, 100 kişilik Et Restoran, 3 katlı Kitap Kafe ve Macera Parkı’nı faaliyete geçirdik.

NARVEN’E YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

Narven Macera Parkı’nın tanıtımı kapsamında düzenlenen basın toplantısında konuşan Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı şunları söyledi: “Bizler Bolulu yatırımcılar olarak Narven Termal Kasaba’yı memleketimizde kurduk. Projemizi zamanında hizmete açarak sözümüzü tuttuk. Amacımız Bolu’muza, Memleketimize büyük bir katma değer kazandırmak. Bolu spor kenti, turizm kenti, üniversite kenti. Bolu Narven ile birlikte yükselmeye devam ediyor. İleriki dönemlerde farklı projelere yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

NARVEN’DE 5 YILDIZLI OTEL KURULUYOR

Otel yatırımı hakkında bilgi veren Yıldız sözlerine şöyle devam etti; “Bizim ve bölgemiz için çok önemli olan beş yıldızlı otelimizin de projelendirme çalışmalarına başladık. Otelimiz sadece bir otel değil bölgenin en büyük kongre merkezi olacak ve hem turizmi çeşitlendirip hem de Bolu’ya çok ciddi bir akış sağlayacak” dedi.

NARVEN’DE NELER VAR

Sağlık kasabası temasına sadık kalarak hizmet veren Narven’in SPA alanlarında, termal Türk hamamları, saunalar, tuz odaları, kar çeşmeleri, macera duşları, vichy terapi odaları, kneipp, buhar odaları, dinlenme odaları, şok duşlar, sıcak yataklar, güzellik merkezi bulunuyor. Narven’de, yüzme havuzları, termal havuzlar, kaydıraklı havuzlar, açık büfe restoranlar, pastane, vitamin bar da var. Aktivite alanlarında ise yemek kursları, ebru kursları, sanat sokağı, yetişkin oyun alanları, play station salonu, çocuk oyun alanları mevcut. Aynı zamanda Narven’de bulunan market sayesinde misafirler uygun fiyatlarla alışveriş yaparak veya seralarda yetişen taze sebze ve meyveleri dalından toplayarak evlerindeki tam donanımlı mutfaklarında yemek yapabiliyor.