s1
s2
s3
s4
s5
s6

Avaya İletişim Çözümleri,Türkiye’nin İlk Termal Sağlık Kasabası Narven Termal Spa’da

04.10.2016

Türkiye'nin ilk termal sağlık kasabası olan Narven Thermal Spa; verimliliğin artırılması, ağ maliyetlerinin azaltılması ve müşteri deneyiminin geliştirilmesi için Avaya'nın iletişim ve ağ çözümlerini tercih etti.

Avaya'nın kablosuz çözümleri ile, Narven Thermal Spa konuklan ve çalışanları, ortak kullanım alanları dahil olmak üzere; tüm alanlarda güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde kablosuz ağ kullanıyor. Avaya çözümleri tarafından sunulan uygulama kontrolü, yöneticilere ağ kullanımı üzerinde daha iyi kontrol sağlayarak bağlantı hızlarmı sınırlandırma veya gerektiğinde bazı uygulamaları tamamen engelleme imkanı tanıyor. Ağ yöneticileri tam ağ kontrolü ve görünürlüğü sayesinde işletme kullanıcılarını konuklardan ayırt edebilecek.

Avaya'nın ağ teknolojisine eklenen sanallaştırma, ağ genelinde daha az anahtar ve kablo kullanılmasını sağlayarak, yönetimin yeni uygulamaları ve hizmetleri daha kolayca uygulamaya geçirmesine imkan tanıyor. BT ekibi yalnızca bir dizüstü bilgisayar kullanarak ayarları uzaktan değiştirebiliyor veya sorunları çözebiliyor. Narven Thermal Spa'ya destek sağlayarak, Avaya için önemli bir pazar olan turizmin geliştirilmesinde önemli bir sorumluluk üstlendiklerini açıklayan Avaya Türkiye Genel Müdürü Ayşe Kılıçaslan, "Kurumsal iletişim ihtiyaçları müşterilere bağlı olarak sürekli değiştiğinden, kurumların çalışanlarına ve müşterilerine farklılaştırılmış ölçeklenebilirlik ve kullanım kolaylığını sunuyoruz" dedi.