s1
s2
s3
s4
s5
s6

Hakkında

2013 yılında inşaat çalışmaları başlayan, 450.000 m2 alanda, 1200 m uzunlukta ve 400m genişlikteki büyük bir arazide yükselmeye devam eden Narven Termal Kasaba; adını Anadolu'da bulunan Karaağaç’tan alan, adına uygun olarak doğa ile uyumlu bir şekilde projelendirilmiş "Sağlık Kasabası" projesidir.

Türkiye’ye Tapulu Hisseli Gayrimenkul Sistemi’ni tanıtan Narven Termal Kasaba, çevresinde bulunan doğa ekosistemini bozmamak için dikey değil yatay mimari ile hazırlanmış, Türkiye’nin önde gelen ve Bolu’nun en büyük yatırımcılarının gücünü arkasına alarak 400 Milyon Dolar üzeri yatırım yapılacak yüksek yatırımlı termal tatil projesidir. Tapulu Hisseli Gayrimenkul Sistemi, 1+1, 2+1, 3+1 ve Villa seçenekleri ile satışları devam eden ve 2016 yılının Şubat ayında misafirlerine kapılarını açan Narven; 2022 Yılı itibariyle 3 Milyonu aşkın geceleme rakamları, 25 Bini aşkın Hisseli Gayrimenkul Üyesi ve Ortalama %99 Satış Yüzdesine sahiptir.

Narven Termal Kasaba; kendi arazisinden çıkan Termal Suyunu, bölgesinden düzenli olarak tedarik ettiği gıda ürünleriyle Bolu’yu ve ötesinde ülkesinin tüm kaynaklarını tasarruflu ve akıllı kullanarak doğayı korumakta, soyu tükenen Bolu endemik türlerini koruması altına almaktadır.

Yedigöller Mahallesi adıyla yükselmeye devam eden 1. Etap inşaat çalışmaları kapsamında hali hazırda 488 daire ve 15 villayı üye ve misafirlerinin beğenisi ve kullanımına sunan Narven Termal Kasaba’da, 1. Etap inşaat çalışmaları devam etmektedir.

Yedigöller Mahallesi, Kasaba meydanında yer alacak Otel & Kongre Merkezi ve Abant Mahallesi ile 3 etaptan oluşan Narven Termal Kasaba; tamamlandığında 7200 yatak kapasitesi ve 60 Binin üzerinde Hisseli Gayrimenkul Üyesine sahip olacak.

NARVEN’DE NELER VAR!

Her detayın düşünülerek projelendirildiği Narven Termal Kasaba’da; Yarı Açık ve Kapalı Termal Havuzlar, Yüzme ve Eğlence Havuzları, Termal Havuzlu ve Klasik Türk Hamamları, Saunalar, Tuz Odaları, Kar Çeşmeleri, Macera Duşları, Vichy Terapi Odaları, Kneipp Yürüyüş Havuzları, Buhar Odaları, Sıcak Taş Yataklar, Şok Duşlar, Güzellik Merkezi ve Dinlenme Odaları mevcut.

Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin servis edildiği Açık Büfe Restoran, Alakart Restoran, Pançeta Et Restoran, Nazlıgöl Kafe, Kitap Kafe, Vitamin Kafeler ve benzeri yiyecek içecek alanlarına sahip Narven’de aynı zamanda yetişkin oyun alanları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve spor sahaları ile aktivite seçenekleri de misafirlerin hizmetine sunuluyor.

7’den 77’ye her yaş grubuna hitap eden geniş hizmet ağına sahip Narven’de, adrenalin ve heyecan tutkunları için ATV Safari Turları, Off-Road Turları ve Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi Ödülü’ne sahip Narven Macera Parkı da var.

Narven’de konaklayan misafirler aynı zamanda tesis bünyesinde hizmet veren market sayesinde uygun fiyatlarla alışveriş yaparak veya organik dalından lezzetler seralarında yetişen taze sebze ve meyveleri dalından toplayarak evlerindeki tam donanımlı mutfaklarında yemek yapabiliyor.

Bolu’nun doğal güzelliklerinin tam ortasında kurulan Narven Termal Kasaba; İstanbul’a 255 km, Ankara’ya 187 km, Bolu Şehir Merkezine 6 km, doğa harikaları Gölcük’e 10 km, Abant’a 42 km, Yedigöller’e 48 km, Kartalkaya Kayak Merkezi’ne 26 km ve Akçakoca’ya 93 km mesafede bulunuyor.