s1
s2
s3
s4
s5
s6

Katar’lı İş Adamları Bolu Ziyaretleri Çerçevesinde Narven Termal Kasaba’yı Ziyaret Etti

30.04.2017

Narven A.Ş. YK Başkanı ve Üyeleri Mustafa Ericek, Süleyman Öztürk, Necip Çarıkçı, Genel Müdür Serdar Yıldız ve Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın ev sahipliğinde düzenlenen öğle yemeğine Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, BTO Başkanı Türker Ateş, Bolu’lu iş adamı Oktay Ercan da katıldı.

Arap ve Müslüman İş Odaları Federasyonu Başkanı Oktay Ercan, Katar’lı işadamları ile birlikte memleketi Bolu’yu ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ercan şunları söyledi; “ Dünya standartlarında bir tesisin memleketimde hizmet verdiğini görmek beni çok gururlandırdı. Narven’in yatırımcılarını gönülden kutluyorum.”

Katar’da yapmayı planladıkları yatırımlar için iş adamlarımızdan bilgi almak ve kendileriyle görüşmelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden heyet program çerçevesinde Narven’de düzenlenen öğle yemeği programına katıldılar. Yemeğinin ardından tesisi gezen heyet Narven hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Heyete eşlik eden ekip, yoğun program esnasında 3 gün boyunca Narven’de konaklayarak günün yorgunluğunu SPA alanlarında attı.

Görüşmelerin ardından şehri gezme fırsatı bulan misafirler, Bolu’nun doğasına hayran kaldı ve Nisan ayında yağan karın kendileri için çok güzel bir sürpriz olduğunu belirttiler.