s1
s2
s3
s4
s5
s6

“Kralların Pastacısı” Yeni Lezzetleriyle Narven’de

17.02.2017

“Kralların Pastacısı” olarak bilinen, dünyaca ünlü pasta ve çikolata ustası Kemal Özcan, yeni lezzetleriyle Narven Pastanesi’nin özel konuğu oldu.

Birbirinden farklı onlarca pasta ve çikolata ürününün yer aldığı pastane bölümü, Özcan’ın ürünleri ile kalite çıtasını bir kat daha yükseltti.

Dünya’ca Ünlü Kemal Özcan Memleketi Bolu’da Narven Mutfağında 22 yaşında Türkiye’nin en iyi pastacısı seçilen ve dünyaca ünlü birçok otelde pasta şefi olarak çalışan, Bolu’lu Kemal Özcan, “Kralların Pastacısı” olarak tanınıyor. Katar Emiri’nin kızının düğün pastasını yapmasının ardından Kral’ın özel uçuşlarında pasta ve ekmeklerini üretmesinin yanı sıra Katar Havayolları için özel çikolatalar yaptı.

Özcan ayrıca, Time-Out Doha dergisi tarafından en iyi Cup-Cake, en iyi Brunch-Desert Buffet, en iyi Gurme Pastane dallarında da birinciliğe layık görüldü.

Önceki gün Narven Termal Kasaba’ya gelen ünlü pasta ustası, Narven’in mutfağındaki aşçılarla bir araya gelerek bir workshop gerçekleştirdi. Kendi ürün ve tasarımlarını Narven’in yetenekli aşçılarıyla paylaşan Özcan, yeni tarif ve lezzetleriyle Narven Pastanesi’ne renk kattı.

“Narven’in Aşçıları Çok Yetenekli, Ürünler Doğal ve Yerel” Narven’in aşçılarının çok yetenekli olduğunu belirten Özcan, mutfakta kullanılan her türlü gıdanın taze, doğal ve yerel olmasının kendisinin mutlu ettiğini söyledi. “Gözlemlediğim kadarıyla Narven’in mutfağı da çok özel. Aşçı ustalarımızı en taze ve doğal ürünleri kullanarak gayet hijyenik bir şekilde sunum yapıyorlar. Biz de pasta ve çikolata tariflerimizle Narven Pastanesi’ne yeni lezzetler katmaktan mutlu olduk” dedi.

Memleketime Yapılan Büyük Yatırımla Gururlandım! Narven’e hayran kalan Özcan, “Narven Termal Kasaba, memleketim Bolu’ya değer katan çok önemli bir tesis. Yakın zamanda Narven’in de dünyada konuşulacak, değerli bir marka olacağından eminim.