s1
s2
s3
s4
s5
s6

Muhtarlarla İftarda Buluştular.

30.06.2016

İl Genel Meclis Üyeleri tarafından Bolu Merkez İlçe köy muhtarlarına iftar daveti verildi. İftarda muhtarlara seslenen Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, “Siz muhtarlar bizim için önemlisiniz. Sizlerle birlikte Bolu’yu daha ileriye taşımaya devam edeceğiz” dedi.
Bolu İl Genel Meclisi Merkez İlçe AK Parti Gurubu tarafından muhtarlara iftar verildi. Narven’de gerçekleşen iftar davetine AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Merkez İlçe Meclis Üyeleri Erol Özak, İlhan Serçe, Emine Erdal, Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen, Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İlhan Çalışkan ve çok sayıda muhtar katıldı.
“Birlikte Bolu’yu daha ileriye taşımaya devam edeceğiz”
İftar davetinde konuşan İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, muhtarlarla her zaman birlikte çalıştıklarını belirterek, “Biz her fırsatta söylüyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Birlikte hizmet etmeye çalışıyoruz. Sizin derdiniz bizim derdimiz. İmkanlarımızı zorlayarak sonuna kadar eksiklerinizi gidermeye çalışıyoruz. Birlikte Bolu’yu daha ileriye taşımaya devam edeceğiz. Hepinizin mübarek Ramazan ayını kutluyorum. Şimdiden Kadir gecenizi ve Ramazan Bayramınızı da kutluyorum” şeklinde konuştu.
“Muhtarlar bizim öznemiz”
İftara katılan AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’de “Muhtarlar bizim öznemiz” diyerek başladığı konuşmasında “Siyaset olarak, bürokrasi olarak muhtarlarımızla beraber köylere hizmet götürmek bizim için bir keyif ve bereket. Memleket insanımıza hizmet etme için emrinize amadeyiz. Bizler büyük medeniyetin çocuklarıyız. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Her ay Cumhurbaşkanımız dünyaya, Türkiye’ye, memlekete, millete, insanlığa dair mesajlarını muhtarlar marifetiyle veriyor. Muhtar büyük medeniyetin torunlarını ifade ediyor. Büyük bir aşkla ve şevkle sizlerin önderliğinde köylerimizin, mahallelerin değişim ve dönüşümü için milletimizin emrine amadeyiz. Rabbim bu milleti güçlü, kuvvetli kılsın. Ramazan ayımız insanlığa umutlar yeşertmesini, hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.