s1
s2
s3
s4
s5
s6

Mustafa Karataş Tatilini Narven’de Geçirdi

04.01.2018

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Prof. Dr. Mustafa Karataş huzurlu bir tatil için ailesiyle birlikte Narven Termal Kasaba’yı tercih etti.

Tatilini ailesiyle birlikte Narven’de geçiren Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız sabah kahvaltısı sonrası bir araya geldi. Narven Termal Kasaba ile ilgili görüşlerini Serdar Yıldız ile paylaşan Karataş projenin ilerleyen süreçteki gelişimi ile ilgili de bilgiler aldı.

Prof. Dr. Mustafa Karataş Narven hakkında şunları söyledi; “Doğrusunu söylemek gerekirse, Narven sükûnet demek, huzur demek, temiz hava demek, güler yüz demek, sağlık demek, turizmin merkezi demek. Her yere yakınlığıyla çok önemli bir konuma sahip Narven’e geldiğinizde gerçekten huzur bulabiliyorsunuz, o yüzden seviyoruz Narven’i. Aklımızda olduğu halde iş yoğunluğumuzdan dolayı çok sık gelemesek de gelmekten dolayı çok memnun olduğumuz bir tesis. Bu tarz işletmeler arasında hizmet kalitesi ve güzellikler açısından Narven bir numara diyebilirim. Tamamlandığında turizm anlamında ülkemize değer katacağını söyleyebilirim. Buradan yatırımcılara böyle bir projeyi hayata geçirdikleri için, işletmecilere de hizmet kalitesini yüksek tuttukları için teşekkür etmek istiyorum” dedi.