s1
s2
s3
s4
s5
s6

Narven’de Seksenler Rüzgarı

13.12.2016

TRT’de yayınlanan Seksenler Dizisinin sevilen oyuncusu Ceyhun Fersoy, Narven Termal Kasaba’da konakladı. Yapılan dev yatırıma ve hizmet kalitesine hayran kalan Fersoy tesisi çok beğendiğini belirtti.

Bolu’da yapılan büyük yatırımdan çok etkilendiğini belirten Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Ceyhun Fersoy, kışın soğuğunda sıcacık Narven’de güne başlamanın çok keyifli olduğunu söyledi. Narven’de uyanmanın tadını çıkaran ünlü oyuncu instagram hesabından da video paylaşarak Narven’den sevenlerine ‘Günaydın’ dedi.  SPA alanlarında dinlenme olanağı bulan oyuncu tesisi çok beğendiğini belirtti.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Genel Müdür Serdar Yıldız, Genel Müdür Yrd. Recep Aydoğanlı ile yemekte bir araya gelen Fersoy ve ekibi Narven hakkında detaylı bilgi aldı. Futbola olan düşkünlüğü ile de bilinen oyuncu Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ile de futbol üzerine keyifli sohbet etti. Narven misafirlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Fersoy, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Haber bağlantısı: http://www.bolutakip.com/haber/narvende-seksenler-ruzgari