s1
s2
s3
s4
s5
s6

Türk Ocakları Bolu Şubesi Narven’de Bir Araya Geldi

06.06.2018

Türk Ocakları Bolu Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar organizasyonu bu yıl Narven Termal Kasaba’da gerçekleşti.

Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Hamdi Zenginbal’ın ev sahipliğinde Narven Açık Büfe Restoran’da gerçekleşen iftar organizasyonuna Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz başta olmak üzere, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı. Davetliler Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla oruçlarını açtı. İftar sonrası Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin faaliyetlerinin anlatıldığı sunum gerçekleştirildi.

Sunum sonrası konuşma yapan Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Hamdi Zenginbal, beklentilerinin üzerinde bir katılımın gerçekleşmesinden dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, iftar organizasyonunda kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

Zanginbal’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz; “Değerli dostlar, ülkemiz, çevremiz, İslam dünyası bir müddettir sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bizler burada rahat bir şekilde iftarlarımızı yaparken İslam dünyasında Ramazan ayını layıkıyla yaşayamayan insanlar var. Türk Ocakları 106 yıllık geçmişi ile bu ülkenin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olarak bunları her yerde dile getirmeye çalışıyor. Elimizden geldiğince de yardımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bundan sonrada ara vermeden yardımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

İftar organizasyonunun sonunda katılımlarından dolayı Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz’e Köroğlu Heykeli hediye edildi.