Ağustos, Aralık Arası Narven’de Neler Oldu?

FAY YAMANER BUTİK NARVEN’DE AÇILDI

h1

Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba’da sektöründe Bolu’nun lider firması ‘Fay Yamaner’in yeni mağazası hizmete açıldı.

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, mücevher ve kuyumculuk sektöründe Bolu’nun lider firması olan Fay Yamaner’in yeni mağazası hizmete açıldı.

“Fay Yamaner Butik” ile ilgili bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner; “Fay Yamaner olarak sektöründe Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen ilimizin en hızlı gelişen ve önemli turizm yatırımı Narven’de mağazamızı açmış bulunmaktayız. Yıllardır emek vererek sürdürdüğümüz markalaşma sürecimizde; özellikle Narven ve 14 Burda AVM’nin, markamızın ulusal anlamda tanıtımına ve yeni misafirlere ulaşmamızda fark yaratacağının farkındayız. Ekonominin daraldığı bir süreçte büyük bir potansiyeli ilimizde misafir eden Narven’de yer almayı hedefledik. Narven’de yeni açılan mağaza girişimimizde yerli ve yabancı turistlere kuyumculuğun dışında butik cam, hediyelik eşya, marka takı ve ilimize özel “Abant Nilüferi” ismi altında takı tasarımlarınında yer aldığı butik mağaza konseptimiz ile hizmete başladık. Narven gibi ilimizin önemli ve başarılı turizm yatırımının içerisinde mağaza açarak yer aldığımız için mutluyuz. Ayrıca Narven Termal Kasaba yatırımcılarına ilimize değer katan projelerinden dolayı, bir Bolulu olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Sektöründe Bolu’nun lider firması olan Fay Yamaner’i tesislerinde görmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Narven Termal Kasaba Genel Müdürü Serdar Yıldız; “Narven ailesi olarak Bolu’nun önemli kuruluşları arasında yer alan Fay Yamaner’i tesisimizde görmekten dolayı oldukça mutluyuz. Konut yatırımının yanında tesisimizin sosyal alanlarında da önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu noktada bizlerle işbirliği yaparak farklı konseptiyle tesisimize değer katacak mağazalarını ziyaretçilerimizin hizmetine sunan Fay Yamaner’e teşekkür ediyor ve hayırlı kazançlar diliyoruz” dedi.

 

NARVEN AKADEMİ’DEN SATIŞ EKİBİNE YÖNELİK “DAHA BAŞARILI BİR SEN İÇİN” EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

h2

Narven Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Motivasyon Eğitimi Programı”na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 8 bölgenin 80 satış personeli katıldı.

Üç gün süren eğitim programı Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşmasının ardından Açık Büfe Restoran’da düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular.

Programın ikinci gününde; Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Şahin Akbulut “İletişim ve Takım Çalışması”, Narven A.Ş. IT Kıdemli Uzmanı Uğur Utku Kapoğlu’da “Narsyst Program Kullanımı” konuları üzerine Narven satış ekibine eğitim verdi. Eğitimin ardından Nazlı Göl Kafe’de akşam yemeğinde bir araya gelen satış ekibi yemeğin ardından HighWay Outlet’te düzenlenen bowling turnuvasında eğlenceli dakikalar yaşadı.

Programın üçüncü gününde; satış ekibi tarafından hazırlanan Tesis Tanıtımı, Satış Yöntemleri (Demo), Satış Yöntemleri (Tur), Müşteri Karşılama ve Ağırlama, Maket Tanıtımı, Fiyat Açma ve Masa Tanıtımı sunumları gerçekleştirildi. Sunumların ardından Narven A.Ş. Proje Müdürü Nedret Yıldız projenin mevcut durumu ve ileriye dönük projeler hakkında satış ekibine bilgiler verdi. Eğitim programının sonunda satış ekibine yönelik olarak sınav yapıldı.

Programın son bölümünde Narven A.Ş. Bölgeler Satış Müdürü Fatih Çaredar tarafından 6 aylık değerlendirme sunumu gerçekleştirildi. Sunum sonrası 6 aylık değerlendirme sonucunda dereceye giren satış personellerine ödülleri Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız tarafından verildi.

Ödül töreninde söz alan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven çatısının her geçen gün yükseldiğini ifade ederek satış ekibinin performansının daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını dile getirdi. Yıldız altı aylık süreçte gösterdikleri performanstan ötürü satış ekibine teşekkür etti.

Narven satış ekibine yönelik üç gün boyunca süren eğitimin programı, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın teşekkür konuşması ile sona erdi.

 

NARVEN’DE TATBİKAT GERÇEKLEŞTİRİLDİ

h3

Narven Termal Kasaba’da olası bir doğal afet ve yangın durumuna karşı tedbirli olmak amacıyla tatbikat düzenlendi.

İş Güvenliği Acil Durum Organizasyon ekibinde görevli 40 Narven çalışanının katıldığı tatbikatta; senaryo gereği yaşanan deprem sonrası ekipler Acil Durum Toplanma Bölgesi’nde bir araya geldi. Bir personelin Açık Büfe Restoran bölümünde baygınlık geçirdiği tespit edildi. Kurtarma ekibinin çalışmalarıyla restoran bölümünden tahliye edilen ve Acil Durum Toplanma Bölgesi’ne götürülen personel, sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından kontrol amaçlı hastaneye sevk edildi. Ekibe ayrıca özel hazırlanmış alanda yangın söndürme ve müdahale eğitimi verildi. Tatbikatın son bölümünde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

NARVEN A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ SERDAR YILDIZ KARİYER GÜNLERİNE KONUK OLDU

h4

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ne konuşmacı olarak katıldı. BAİBÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından ikincisi düzenlenen ve öğrencilerin yüksek katılım gösterdiği ‘Kariyer Günleri’ne konuşmacı olarak katılan Yıldız; iş hayatındaki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

 

NARVEN AİLESİ FUTBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ

h5

Narven Akademi ve Narven Spor Kulübü tarafından farklı birimlerde görev yapan Narven çalışanlarını bir araya getirmek, kurum içi motivasyonu artırmak amacıyla halı saha futbol turnuvası düzenlendi.

Her yıl belirli periyotlarda düzenlenen turnuvada 8 takım 2 grup halinde mücadele etti. Grup maçlarını lider tamamlayan ve rakiplerini Yarı Final maçlarında turnuva dışında bırakan F&B Football Team ve FC Şirinler takımları final maçında karşılaştı. Rakibini 4-3’lük skorla mağlup eden FC Şirinler takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın sonunda Gol Kralı Özcan Şanlı’ya, Turnuva Hakemi Murat Şan’a ve Turnuva Şampiyonu FC Şirinler takımına plaket ve ödüllerini Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız takdim etti.

Yönetim
01 Aralık 2018
Menü Görüntüle