Ağustos ve Eylül’de Narven’de Neler Oldu

NARVEN’İN MİNİK ŞEFLERİNDEN SERTİFİKA HEYECANI

1-1

Narven 07-12 yaş arası çocuklara “Narven Minik Şefler Yetiştiriyor” konulu yemek kursu vermeye devam ediyor.

Çocukların el becerilerini geliştirmesi ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen 5 günlük eğitimin sonunda Minik Şefler sertifikalarını aldı.

Narven Akademi’ye Teşekkür

Dünya çapında üne sahip Bolu’lu aşçılardan Narven’de yemek kursu almalarının çocukları kadar kendilerini de mutlu ettiğini söyleyen Minik Şef Berra’nın annesi Tülay Bozkurt, eğlenceli ve faydalı bir etkinlik düzenlediği için Narven’e ve aşçılarına teşekkür etti.

Tülay Hanım etkinlikle ilgili şunları söyledi; “Beş gün boyunca düzenlenen kursa kızım Berra’yı getirdiğim için ve böylesine bir etkinlikte yer aldığı için çok mutluyum. Tesisin güzelliği ve şeflerimizin eğitim süreci boyunca çocuklara gösterdikleri ilgi bizi fazlasıyla sevindirdi.

Her günün sonunda çocuklarımızın hazırladığı yemekleri hep birlikte yemek tarifsiz bir mutluluktu. Bugün sertifikamızı ve imzalı kepimizi kızımla birlikte aldık. Narven ailesine ve aşçılarına çok teşekkür ediyoruz.”

NARVEN AKADEMİ’DEN PERSONELE MOTİVASYON EĞİTİMİ

1-2

Narven Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Motivasyon Eğitimi Programı”na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 8 bölgenin 80 satış personeli katıldı.

3 gün süren eğitim programında ilk gün; Nazlı Göl Kafe’de canlı müzik eşliğinde akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular.

Programın ikinci gününde; Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Şahin Akbulut “Sıradışı Hizmet Yaklaşımı ve İlişki Yönetim”, “Satışta İnsan Psikolojisini Yönetme” ve “Satışta Gergin Anları Yönetme ve Stres Yönetimi” konularında Narven Personeline eğitim verdi.

Programın son gününde; Nazlı Göl Kafe’de “Mangalda Sucuk-Köfte” ikramının ardından, Narven ormanlarında, profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanan Elektrik, Mayın Tarlası ve Kırkayak Atölyesi gibi takım oyunları oynandı.

Eğitim kapanış bölümüne katılan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, satış ekibine yıl içinde gösterdikleri performanstan ötürü teşekkür etti.

NARVEN AİLESİ FUTBOL TURNUVASI DÜZENLEDİ

1-3

Farklı birimlerde görev yapan Narven çalışanlarını bir araya getirmek, kurum içi motivasyonu artırmak amacıyla Narven Akademi ile geçtiğimiz yıl kurulan Narven Spor Kulübü birlikte Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlendi.

Eleme usulü ile gerçekleşen turnuvada ilk maçlarını kazanan İnşaat Teknik ve İşletme Teknik takımları oldu. Final maçı normal sürede 3-3 berabere biterken, seri penaltı atışları ile maçı 3-2 kazanan İşletme Teknik, turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuva sonrası kazanan takıma madalya ve plaketini, Narven A.Ş İşletme Müdürü İbrahim Yüksel takdim etti.

MASAL GİBİ BİR DÜĞÜNLE NARVEN’DE “EVET” DEDİLER

1-4

Serpil ve Uğur kırlangıç çiftinin kızları Merve Kırlangıç ile Fatma ve Fahrettin çiftinin oğulları Arif Çetin mutluluğa ilk adımı Narven’de attı.

Narven Derin Göl’de düzenlenen düğüne 200’e yakın davetli katıldı.

Gelin ve damadın doyasıya eğlendiği düğün, gelinin davulu eline alması ile renkli görüntülere sahne oldu. Narven tarafından düzenlenen ilk düğün organizasyonu olması özelliği taşıyan gecede konuklar doyasıya eğlendiler.

NARVEN’DE ÇİFTE BAYRAM COŞKUSU

1-5

Her bayram geleneksel olanak düzenlenen “Narven Ailesi Bayramlaşma Etkinliği”nin bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı ile aynı gün olması nedeni ile Narven’de çifte bayram coşkusu yaşandı. Etkinlikte bir araya gelen Narven yöneticileri ve personeller, 30 Ağustos Zafer Bayramını ve Kurban Bayramını hep birlikte kutladı.

Nazlı Göl Kafe’de organize edilen etkinliğe Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, birim müdürleri ve liderleri ile birlikte Narven ailesi çalışanları katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız şunları söyledi; “Yine bir bayram ve yine beraberiz. “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 15 günde iki yüz bin kişilik orduyu darmadağın ettiği bir sürecin yıldönümündeyiz. Bu süreç bize bazı şeyleri hatırlatmalı. Ne kadar birlik olur ve aynı amaca hizmet edersek, o kadar bulunduğumuz çatıyı yükseltiriz. Birey olarak hiçbir önemimizin olmadığını, önemli olanın birlik olduğunu kavradığımız ve birlik beraberliğimizin daim olacağı bir yıl diliyor, hepinizin Kurban Bayramını kutluyorum”

Yıldız’ın ardından konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’da şunları söyledi; “Öncelikle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının zaferiyle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 95. Yılı dolayısıyla hepinizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Narven her geçen gün yükselen bir değer. Bu değerde en büyük pay sizlerin değerli arkadaşlar. Aidiyet duygusu taşımanız ve özverili çalışmalarınız sayesinde Narven markalaşıyor. Kurban Bayramınızı en iyi dileklerimle kutluyor, ailenizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum”

Kutlama vesilesi ile bir araya gelen ve her biri farklı birimlerde görev yapan personeller, bol bol sohbet etme olanağı buldular.

BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI TATİL İÇİN NARVEN’İ TERCİH ETTİ

1-6

Doğanın içinde huzurlu bir tatil için Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve ailesi Narven’i tercih etti.

YILMAZ’DAN YAĞCI’YA ZİYARET

Tatilini ailesiyle birlikte Narven’de geçiren Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı, meslektaşı ve aynı zamanda yakın dostu Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Eşi Narven’de ziyaret etti.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Narven A.Ş. yönetim kurulu üyesi Necip Çarıkçı ve eşleri ile Narven Alakart Restoranda düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yemeğin ardından Yağcı, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı, Narven Genel Müdürü Serdar Yıldız ve Narven Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ile Teras Cafe’de bol bol sohbet etti.

Yağcı Narven hakkında şunları söyledi; “Narven gerçekten özel dizayn edilmiş ve tamamlandığında daha da güzelleşecek olan, içinde olanlara huzur veren, keyif veren güzel bir termal tesis olmuş. Emeği geçenleri, yatırımcıları tebrik ediyor ve hayırlı olsun diyorum.”

KEREM GÖNLÜM NARVEN’DE ATV SAFARİ TURUNA KATILDI

1-7

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol takımının oyuncuları Kerem Gönlüm ve Tufan Önen yoğun kamp programı arasında stres atmak için kaldıkları otelde düzenlenen ATV Safari turu ile Narven’e geldiler.

Tur rehberleri eşliğinde düzenlenen ATV Safari rotasının sonunda bu denli ihtişamlı, doğa içinde bir tesisle karşılaştıklarında şaşkınlıklarını dile getiren basketbolcular, Narven’e ve doğasına hayran kaldılar. Nazlı Göl’de mola veren basketbolcular eşsiz manzaranın tadını çıkarttılar.

SİNOPSPOR BAŞKANI AYHAN ÖZHAN NARVEN’İ ZİYARET ETTİ

1-8

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur mücadelesi için Bolu’ya gelen Bölgesel Amatör Ligi temsilcisi Sinopspor Kulübü Başkanı Ayhan Özhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Narven Termal Kasaba’yı ziyaret etti.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı’nın ev sahipliğinde Narven’e gelen Sinopspor Kulübü Başkanı Ayhan Özhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız ile birlikte tesisi gezdi.

Özhan; “Sayın Başkanımız geldiğimiz ilk günden beri bizi ve takımımızı yalnız bırakmadılar. Kendimizi Sinop’ta gibi hissettik. Öncelikle Sayın Boluspor Başkanımız Necip Çarıkçı’ya teşekkür ediyoruz. Bize çok büyük misafirperverlik örneği gösterdiler. Sayesinde Narven gibi nezih bir tesisi gezme fırsatı bulduk. Biz de bu güzelliği gittiğimiz her yerde, çevremizdekilere anlatacağız” dedi.

Özhan konuşmasının devamında şunları söyledi; “Spor sayesinde Türkiye’nin birçok İline seyahat etme şansımız oluyor ve gittiğimiz yerler arasında böylesine bir tesisi ve doğayı ilk kez gördük diyebilirim. Türkiye standartlarının üzerinde mükemmel bir tesis. Bu anlamda yatırımcılara ülkemize böyle bir tesisi kazandırdıkları için teşekkür ediyorum ve emeği geçenleri tebrik ediyorum.”

Özhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız ve Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek tesisten ayrıldı.

Yönetim
01 Eylül 2017
Menü Görüntüle