Bali Masajı

Yorucu ve stresli bir günü arkada bırakınca en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden birisi de uzman ellerin yapacağı güzel bir vücut masajıdır. . Zaman zaman farklı kültürlerin masajlarının popüler olduğunu görüyoruz. Çünkü her insanın gevşeyip rahatlamaya ihtiyacı vardır işte bu yüzden birçok masaj tekniği ortaya çıkmıştır. Bali masajı da bunlardan sadece bir tanesidir. Bu masajın ayrıcalığı uygulanırken kullanılan özel kokulu yağlar ve uygulama şeklidir. Son zamanların popüler masajlarından birisi de “Bali masajı”dır.Bali masajı adını Endonezya’nın küçük, volkanik bir adası olan Bali’ den alır.

bali1

Bali masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Bu masajda bütün vücuttaki kan,oksijen ve enerji akışını hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir konbinasyonu kullanılır. Bu da kişiye derin bir rahatlama ve sıhhat getiriyor. Orta şiddetteki darbelerle ve baskı noktalarıyla derin bir basınç manipülasyonu kullanılarak yüzeysel adale tabakalarının altına ulaşılıyor.

bali2

Bu masaj enerji merkezlerini dengelemeye ve kişinin iç sisteminin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Esneme teknikleri de ağrı noktalarına ve eski yaralara iyi geliyor. Bali masajı yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sistemine, kan akışını sağlar.

Yönetim
01 Ocak 2017
Menü Görüntüle