Ekim ve Kasım’da Narven’de Neler Oldu

VOSVOS SEVENLER NARVEN’DE BİR ARAYA GELDİ

b11

Narven Termal Kasaba tarafından düzenlenen etkinlikte Bolu Vosvos Sevenler Kulübü üyeleri bir araya geldi. Bolu’da klasik Vosvos severlerin bir araya gelerek kurduğu Bolu Vosvos Sevenler Kulübü üyeleri Narven Termal Kasaba tarafından düzenlenen öğlen yemeğinde bir araya geldi. Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe aileleriyle birlikte gelen Vosvos tutkunları birlikte yemek yedi. Yemeğin ardından özel hazırlanmış Vosvos pastası kulüp üyeleri tarafından kesildi.

Etkinlikte konuşan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı: “Narven olarak değerlerimize önem veriyoruz. Vosvoslar da geçmişten günümüze gelen bir miras. Bu mirasa bu şekilde sahip çıkarak bir birliktelik oluşturan kulüp üyelerine teşekkür ediyorum. Sizleri burada ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk” dedi.

Aydoğanlı’nın ardından görüşlerini dile getiren Bolu Vosvos Sevenler Kulübü Başkanı Emrah İslam; Narven Termal Kasaba tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldikleri için Narven ailesine teşekkür etti ve şunları söyledi: “Vosvos bir tutku, yani bir nevi çocuğunuz gibi. Bir ruha sahip araçlardır vosvoslar ve kullananlar da bunun bilincindedir. Vosvos seven insanlar doğayı, hayvanları, çevreyi de severler. Vosvos bizim bir tutkumuz. Arabamıza bindiğimizde içimize çektiğimiz tarih kokusunun değeri paha biçilemez. Son teknoloji müzik çalardan bir şarkıyı dinlemek yerine, bir plaktan dinlemek ne kadar özel bir duygu ise; son model bir arabaya binmek yerine, Vosvos’a binmek öyle özel ve güzel bir duygu” dedi.

Bolvos Kulübü ile ilgili bilgiler veren İslam konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Bolvos Kulübü olarak kurulduğumuz ilk günden beri etkinlikler gerçekleştirerek bir aile ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Bize kalan bu eşsiz mirası gelecek nesillere aktarmak için çaba sarf ediyoruz. Farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz ve çocuklarımıza Vosvosları örnek göstererek eskiden kalma alışkanlıkları öğretmeye çalışıyoruz. Sonuçta Vosvoslar halkın arabası ve hiç birbirini tanımayan insanlar bile Vosvoslar sayesinde ortak noktada bir araya gelebiliyorlar. Bu bağ bambaşka bir bağ ve anlatılabilecek bir şey değil, yaşamak gerek.”

Bolu Vosvos Sevenler Kulübü üyeleri, düzenlenen etkinliğin ardından Narven Termal Kasaba’da fotoğraf çektirdi ve tesisten ayrıldı.

 

NARVEN AKADEMİ, PERSONEL MOTİVASYON EĞİTİMLERİ DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYOR

b12

Narven Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Motivasyon Eğitimi Programı”na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 8 bölgenin 85 satış personeli katıldı. Üç gün süren eğitim programında ilk gün; Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşmasının ardından Nazlı Göl Kafe’de canlı müzik eşliğinde düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular. Programın ikinci gününde; Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Şahin Akbulut “Yüksek Motivasyonlu Takımlar” konusu üzerine Narven Personeline eğitim verdi. Eğitimin ardından Nazlı Göl Kafe’de kamp ateşi etrafında “Mangalda Sucuk-Köfte” ikramı verildi. Yemek organizasyonu sonrasında, profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanan takım ve drama oyunları oynandı.

Programın üçüncü ve son gününde; satış ekibi tarafından hazırlanan Tesis Tanıtımı, Satış Yöntemleri (Demo), Satış Yöntemleri (Tur), Müşteri Karşılama ve Ağırlama, Maket Tanıtımı, Fiyat Açma ve Masa Tanıtımı sunumları gerçekleştirildi. Sunumların ardından satış ekibine yönelik olarak sınav yapıldı.

Programın son bölümünde terfi alan satış personellerine; Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, Narven A.Ş Genel Müdürü Serdar Yıldız, Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Nalçacı ve Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek ödüllerini takdim etti. Ödül töreninde söz alan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız satış ekibinin performansının daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını ifade ederek, yıl içinde gösterdikleri performanstan ötürü teşekkür etti.

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız’ın ardından kısa bir konuşma yapan Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek; “Değerli arkadaşlar Bölgeler Satış Müdürümüz Fatih Bey ve Genel Müdürümüz Serdar Bey çok güzel şeyler söylediler ve bana sadece bazı şeylerin altını çizmek kaldı. Bir eğitim dönemini daha geride bıraktık, hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonrası içinde umarım başarılı bir döneme daha gireriz. Başarılı bir ekibiz, iyi şeyler yapıyoruz ve satış ekibi olarak iyi seviyelerdeyiz, hepinizin emeğine sağlık. Bizler, yatırımcı olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz ve buna devam edeceğiz. Sizlerin huzurunda yatırımımız için gece gündüz emek sarf eden, sizlere her konuda desteğini esirgemeyen Serdar Beye teşekkür ediyorum. Emekleriniz için hepinize ayrı teşekkür ediyor ve başarılarınızın devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Narven satış personeline yönelik üç gün boyunca süren eğitimin programı, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın teşekkür konuşması ile sona erdi.

NARVEN TERMAL KASABA’NIN MİMARI TUNCAY ÇAVDAR’DAN PROJESİ NARVEN’E ZİYARET

b13

Türkiye’de büyük turizm tesislerinin birçoğunda imzası bulunan, yüksek Mimar Tuncay Çavdar Narven projesini yerinde değerlendirmek üzere Narven’e geldi.

Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde deneyimli ekibiyle yüzün üzerinde projeye imza atan Tuncay Çavdar ilk günden beri çok önemsediği Narven Termal Kasaba’yı ziyaret etti. Proje ekibi ile birlikte Narven’i gezen ve bilgi alan Çavdar daha sonra Narven İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız ile birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi.

Sohbet ortamında geçen yemeğin ardından Narven Termal Kasaba bünyesinde faaliyete geçen Karaağaç Toplantı Salonu’nda Narven İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Proje Müdürü Nedret Yıldız, Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel ve Mimar Tuncay Çavdar istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantının ardından proje ile ilgili görüşlerini dile getiren Tuncay Çavdar: “Biz elimizden geleni yaptık. Çok sevdiğimiz bir tesis. Fakat yatırımcılar, Proje ekibi ve çalışanlar gerçekten burayı bir cennet haline getirmişler. Bizim sarf ettiğimiz emekler ve hayallerimiz bu sayede gerçeğe dönüşmüş oldu. Bundan sonraki süreçte de daha güzelini, daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah tamamlandığında çok güzel bir eser ortaya çıkmış olur” dedi.

Yönetim
01 Kasım 2017
Menü Görüntüle