s1
s2
s3
s4
s5
s6

BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN NARVEN’E ZİYARET

23.04.2016

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Türker Ateş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile, Gerede Ticaret Odası Başkanı Sayın Ersin KAŞGA, Narven Termal Sağlık Kasabası’nı ziyaret ederek proje hakkında bilgi aldı.
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette ev sahipliğini Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yıldız yaptı. Yıldız projenin Bolu’ya sağlayacağı katkılar hakkında bilgi verdi. Narven’in sadece termal kasaba değil, aynı zamanda sağlıklı yaşam alanı olduğunu vurgulayan Yıldız, projede yer alan spa alanları, termal Türk hamamı, yüzme havuzları, termal havuzlar, kaydıraklı havuzlar, açık büfe restoranlar gibi detayları misafirlerine gezdirdi. Yıldız, Türker ATEŞ’e yapmış olduğu hediye jestinden ötürü çok teşekkür etti.
Türkiye’de termal turizm alanındaki en büyük yatırımlarından biri olan Narven, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından büyük beğeni topladı. Termal turizmin yanı sıra afiyet turizmi, sağlık turizmi ve kültür turizmine yönelik birçok alt yapıyı da bünyesinde bulunduran Narven Termal Sağlık Kasabası, sektörün örnek projesi olarak Bolu ve ülke ekonomisine yılda 100 milyon TL turizm geliri sağlamayı hedefliyor.