s1
s2
s3
s4
s5
s6

Bolu’ya termal kasaba kuruluyor

06.07.2017

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, ’Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ programı kapsamında geldiği Bolu’da, Narven Termal Kasaba’yı da ziyaret ederek bu yıl hizmete girecek yeni etap inşaat alanlarını gezdi.
Narven A.Ş. Proje Müdürü Nedret Yıldız ‘ın ev sahipliği yaptığı ziyarete Bakan Yardımcısı Orhan Yegin’in yanı sıra ÇSGB temsilcileri, Bolu İŞKUR Müdürü İsmail Yalçın ve AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2017 yılı için ilan ettiği ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, tamamlandığında 450 bin metrekarelik bir alana kurulmuş olacak Narven Termal Kasaba’nın devam eden inşaatlarında çalışan işçilerle bir araya geldi.
İş kazalarında can kaybında hedef sıfır deklarasyonunun imzalandığını ve bu konuda rehberlik etmek için 81 ili gezdiklerini ifade eden Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, “Bu amaçla büyük inşaat sahalarını ziyaret ediyoruz. Bolu’da hizmete giren ve diğer etaplarının da inşaatı devam eden Narven Termal Kasaba’ya da sohbet ziyaretinde bulunduk. Çalışanlarımız ve işverenlerimizin bu işi sıkı tuttuğumuzu, iş kazalarının önlenmesinde herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini hatırlatıyoruz” dedi.
Ziyareti sırasında inşaat alanlarında çalışan işçilerle uzun uzun sohbet eden Yegin, daha sonra beraberindeki heyetle sağlık kasabası Narven’den ayrıldı.