s1
s2
s3
s4
s5
s6

Devlet koruması altındaki çocuklar Narven’de eğlendi

06.02.2017

Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren “Çocuk Evleri”nde kalan 19 çocuk, Narven’de doyasıya eğlendi. Narven’in SPA ve termal havuz alanlarında vakit geçiren çocuklar, ikinci okul dönemi öncesi bol bol moral depoladılar.

Çocuklara annelik yapan personeller ve sorumlu öğretmenleri ile tesise gelen çocuklara, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ev sahipliği yaptı. Ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bolu İl Müdür Vekili Timuçin Erem de katıldı.

Öğle yemeğinde çocuklarla bir araya gelen Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, çocuklarla bol bol sohbet etti. Aydoğanlı, çocuklarımızın ülkenin geleceğinin teminatı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Çocuklarımıza sahip çıkmak, onlara gerekli değeri vermek hepimizin boynunun borcu. Ben buralarda çalışan annelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Çok kutsal bir görevi yerine getiriyorlar. İnşallah bu tip faaliyetler büyüyerek devam eder. Bizler de Narven olarak her zaman desteğe hazırız” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bolu İl Müdür Vekili Timuçin Erem ise Narven’in böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Bizleri ağırladığınız içini Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Narven’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Genel Müdür Yardımcısı Aydoğanlı, yemek sonrasında çocuklara karne hediyesi olarak ayakkabı, defter ve kalem hediye etti.