s1
s2
s3
s4
s5
s6

Narven Akademi, Personel Motivasyon Eğitimleri Düzenlemeye Devam Ediyor

14.11.2017

Narven Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Motivasyon Eğitimi Programı”na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 8 bölgenin 85 satış personeli katıldı. Üç gün süren eğitim programında ilk gün; Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşmasının ardından Nazlı Göl Kafe’de canlı müzik eşliğinde düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular. Programın ikinci gününde; Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Şahin Akbulut “Yüksek Motivasyonlu Takımlar” konusu üzerine Narven Personeline eğitim verdi. Eğitimin ardından Nazlı Göl Kafe’de kamp ateşi etrafında “Mangalda Sucuk-Köfte” ikramı verildi. Yemek organizasyonu sonrasında, profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanan takım ve drama oyunları oynandı.

Programın üçüncü ve son gününde; satış ekibi tarafından hazırlanan Tesis Tanıtımı, Satış Yöntemleri (Demo), Satış Yöntemleri (Tur), Müşteri Karşılama ve Ağırlama, Maket Tanıtımı, Fiyat Açma ve Masa Tanıtımı sunumları gerçekleştirildi. Sunumların ardından satış ekibine yönelik olarak sınav yapıldı.

Programın son bölümünde terfi alan satış personellerine; Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, Narven A.Ş Genel Müdürü Serdar Yıldız, Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Nalçacı ve Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek ödüllerini takdim etti. Ödül töreninde söz alan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız satış ekibinin performansının daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını ifade ederek, yıl içinde gösterdikleri performanstan ötürü teşekkür etti.

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız’ın ardından kısa bir konuşma yapan Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek; “Değerli arkadaşlar Bölgeler Satış Müdürümüz Fatih Bey ve Genel Müdürümüz Serdar Bey çok güzel şeyler söylediler ve bana sadece bazı şeylerin altını çizmek kaldı. Bir eğitim dönemini daha geride bıraktık, hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonrası içinde umarım başarılı bir döneme daha gireriz. Başarılı bir ekibiz, iyi şeyler yapıyoruz ve satış ekibi olarak iyi seviyelerdeyiz, hepinizin emeğine sağlık. Bizler, yatırımcı olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz ve buna devam edeceğiz. Sizlerin huzurunda yatırımımız için gece gündüz emek sarf eden, sizlere her konuda desteğini esirgemeyen Serdar Beye teşekkür ediyorum. Emekleriniz için hepinize ayrı teşekkür ediyor ve başarılarınızın devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Narven satış personeline yönelik üç gün boyunca süren eğitimin programı, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın teşekkür konuşması ile sona erdi.