s1
s2
s3
s4
s5
s6

Narven Mutfağında Minik Şefler Yetişiyor

28.07.2017

Narven Termal Kasaba'nın 7-12 yaş arası çocukların el becerilerini geliştirmesi ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği "Narven Minik Şefler Yetiştiriyor" etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.
Bolu'nun Karacasu Beldesi'nde bulunan Narven Termal Kasaba kendi bünyesinde oluşturduğu Narven Akademi ile küçük yaşta çocukların kişisel gelişimlerini artırmak ve sağlıklı birer nesil olmalarını sağlamak için, Narven Minik Şefler Yetiştiriyor etkinliği düzenledi. Narven Akademi tarafından düzenlenen "Narven Minik Şefler Yetiştiriyor" konulu etkinliğin amacı hakkında konuşan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, "3 nesil, 4 mevsim tatil anlayışı ile hizmet verdiğimiz Narven'de, eşsiz doğası ve şifa kaynağı termal suları ile küçük yaşta sağlıklı tatil olanağı sunuyoruz. Ayrıca sağlıklı nesiller için sağlıklı beslenmek ve doğal sebze, meyve tüketmek çok önemli. Çocuklarımıza, kendi mutfaklarında kolaylıkla hazırlayabilecekleri atıştırmalıklar ve bol vitaminli içeceklerin yapımını öğretiyoruz. Bu sayede çocuklarımızın kişisel gelişimlerini artırmayı ve en önemlisi sağlıklı nesiller yetişmesinde Narven olarak katkı sağlamayı hedefliyoruz" dedi.
Dünya çapında üne sahip Bolu'lu aşçılardan Narven'de yemek kursu almalarının çocukları kadar kendilerini de mutlu ettiğini söyleyen anne ve babalar, böylesine eğlenceli ve faydalı bir etkinlik düzenlediği için Narven'e ve aşçılarına teşekkür ettiler. Etkinliğe katılan çocuklardan Masal'ın annesi Narven'de dolu dolu bir tatil geçirdiklerini belirterek, "Narven'de dolu dolu bir tatil geçiriyoruz. Havuzları, doğası ve manzarası muhteşem bir tesis. Tatilimiz süresince çocuklarımızın da verimli ve eğlenceli zaman geçirmesi bizim için çok önemliydi. Düzenlenen bu etkinlikle biz anne babalar havuzda vakit geçirirken, çocuklarımız da hem eğlendi hem de yemek yapmayı öğrendi. Etkinlik sonunda çocuklarımızın hazırladığı yemekleri hep birlikte yemek tarifsiz bir mutluluktu. Narven ailesine ve aşçılarına çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.