s1
s2
s3
s4
s5
s6

Narven Termal Kasaba fuardan ödülle döndü

08.02.2018

Eğlence ve Rekreasyon sektörünün parlayan yıldızlarını ön plana çıkaran, başarıları ödüllendiren ‘Shining Star Awards-Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri, düzenlenen gala gecesinde sahiplerini buldu. Narven Termal Kasaba içerisinde bulunan ve macera parkurunda en uzunu 320 metre olan 6 adet zipline (kaytel) hattı, 55 farklı gözlem kulesi, 7’den 70’e her yaş grubu için tasarlanan 5 farklı oyun alanında 11 metrelik dev salıncak ve adrenalin tutkunları için tırmanma duvarı ve kader atlayışının yer aldığı Macera Parkı, . “Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” ödülünü aldı.


Ödülü alan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, “Yabancı olduğumuz ve yavaş yavaş tanımaya başladığımız bu sektörün bu denli gelişmesi ve önem kazanması beni oldukça mutlu ediyor ve umutlandırıyor. Sektörün başarılarının devamını diliyorum. Bizler Bolu’da hisseli gayrimenkul projesi iken, temalı parkımızın daha ilk senesinde böyle bir ödüle layık görülmesi beni çok mutlu etti. Ekibime ve bizleri bu ödüle layık gören jüri üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.


“Türkiye’nin en hızlı zipline hattını kurduk”


Narven Spor Kulübü bünyesinde kurulan Macera Parkı ile ilgili bilgiler veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, “3 nesil 4 mevsim tatil imkanı sunduğumuz Narven’de bir ilke daha imza atarak Türkiye’nin en hızlı zipline hattını kurduk. Zipline yerli ve yabancı turistlerin en fazla rağbet ettiği aktiviteler arasında yer alıyor. Zipline tutkunları, bir ucu yüksek diğer ucu daha alçak iki yer arasına gerilen çelik halat üzerinde tırmanma kemeri kullanarak yer çekimi yardımı ile kayıyor. Parkurumuz 320 metre uzunluğunda. Macera Parkımızda ayrıca 5 ayrı oyundan oluşan ve her yaş grubuna göre zorluk derecesi bulunan oyunlarımız var. Eğlence tutkunlarına yılın her mevsimi farklı heyecanlar yaşatacak oyun alanımız herkese hitap edecek. Misafirlerimiz ayrıca Narven’in doğa sporları için ayrılan özel arazisinde ATV’ye binebilir, bisiklet ile doğa yürüyüşlerine çıkabilir” şeklinde konuştu.