s1
s2
s3
s4
s5
s6

Narven’de Bir Araya Geldiler

18.04.2017

Bolu Valisi Aydın Baruş ve Bolu İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Narven Termal Kasaba’da şehit polis yakınları ile bir araya geldi. Şehit polis yakınları ile tek tek ilgilenen Vali Baruş ve İl Emniyet Müdürü Özel, şehitlerin emaneti çocukları ile de sohbet etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Kuruluşu münasebetiyle düzenlenen öğle yemeği, Narven Termal Kasaba Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı ve Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın ev sahipliğinde düzenlendi. Yemeğe ayrıca Bolu’nun önde gelen bürokratları ve idarecileri katıldı.

Yemek sonrası günün anlam ve önemine ilişkin kısa bir açıklama yapan Bolu Valisi Aydın Baruş, şehit ailelerinin kendilerini yalnız hissetmemeleri için onları sık sık ziyaret ettiklerini belirterek “Aynı zamanda böyle vesilelerle da bir araya geliyoruz. Gerçekten polis şehitlerimiz en değerli varlıklarını, evlatlarını, kardeşlerini, eşlerini bu vatan uğruna, birlik ve beraberliğimiz için feda ettiler. Şehitlerimizin yaptığı fedakârlığın karşılığını tabi ki hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Şehit ailelerimizin yalnız olmadığını hissettirmek için bizler Bolu ili idarecileri olarak şehit aileleri ile birlikte olmaya çalışıyoruz. Eşlerimiz de zaman zaman ziyaretlerine gidiyorlar” dedi.