s1
s2
s3
s4
s5
s6

Türkiye’de bir ilk! Sağlık kasabası Bolu’da açıldı.

07.08.2017

“Bolu’lu yatıırmcılar tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk termal kasabası Narven Bolu’da hizmete açıldı..”  Bolu ekonomisine katkısı  yılda 100 milyon TL’ye ulaşacacak olan proje 2020 yılında tüm etapları tamamlandığında yılda 400 bin kişiyi ağırlamayı hedefleniyor. Narven’de ilk etapla birlikte 2017 yılında konaklama sayısı 125 bin kişiye ulaşacak.

Gençlere ve ev hanımlarına istihdam

Narven’in bölgeye sağlayacağı katkıları ile ilgili Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek; şunları söyledi;  “Henüz birinci etabın ilk bölümünü açmamıza rağmen şimdiden 350 kişi istihdam ederek bölgede özellikle gençlere ve ev hanımlarına iş olanağı sağladık. Proje tamamlandığında hedefimiz 1.000 kişiye istihdam sağlamak. Ericek sözlerine şöyle devam etti; ‘‘Narven A.Ş. olarak üst düzey sağlık ve konfor sunan hizmetleri doğanın tam ortasında en doğal haliyle sunuyoruz. 2020 yılında Bolu ve ülke ekonomisine yılda 100 milyon TL turizm geliri sağlamayı hedefliyoruz. Narven yalnızca Bolu turizmine değil, aynı zamanda Türkiye turizmine de katkı sağlayacak”. dedi.

7 bölgede 7 Sağlık Kasabası

Sektörün örnek projesi olarak önemli bir potansiyele ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yıldız, yatırım hedefleri ile ilgili şunları söyledi; Tapulu, hisseli gayrimenkul sitemi ile gerçekleştirdiğimiz satışlarımız 6.500’e ulaştı. Birinci etabın ilk bölümünde son birkaç dairemiz kaldı. 2017’de açılması planlanan yeni etabımızda da satışlarımız hızla devam ediyor. 2020 yılında projeyi tamamlamayı planlıyoruz. Hedefimiz; Türkiye’nin 7 bölgesinde 7 sağlık kasabası kurmak…  Bolu’lu yatırımcılar olarak bu projenin ilki olan Narven’i, memleketimizde hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Diğer bölgeler için saha araştırmalarımız devam ediyor. Yatırım hedeflediğimiz bölgelere maksimum fayda sağlaması için doğru zamanı bekliyoruz” dedi.

Fiyatlar

45 milyon dolar yatırım maliyetiyle ilk etabı biten proje 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşuyor. Yılda bir hafta yararlanabilinecek tesisin fiyatları 11 Bin TL ile 40 Bin TL arasında değişiyor.  Devremülk sistemiyle hayata geçirilen proje 7 bölge de ki yapılacak sağlık kasabası bittiğinde yatıırmcılar diğer bölgelerdende faydalanma hakkına sahip olacak..

Projede yok yok

Proje sağlık ve termal hizmetinin yanı sıra afiyet turizimi ile de dikkat çekiyor. Binanın içinde bulnan sokaklar ile kullanıcılarına doğla bir ortam sunuyor.  Aqua havuz, olimpik havuz, termal havuz, tuz odası, bitki sanuası, masaj ve spa salonları, macera duşu, kar odası, fitness ve plates salonlar, çocuklar ve yetişkinler için oyun odalarının yanı sıra, doğayla iç içe olan tesisde paintball,  safari, gocart gibi aktiviteler yer alıyor..