s1
s2
s3
s4
s5
s6

Umut Sanatta Narven’de

17.11.2016

Umut Sanatta Atölyesi yeni bir karma resim sergi ile Narven Termal Kasaba Sanat Sokağı'nda. Yaklaşık 100 yağlıboya tablo ile sergiye hazır olan sekiz sanatçı, yoğun bir hazırlık döneminin ardından  19 Kasım 2016 Cumartesi günü, saat 14:00'da yapacağı açılışın heyecanını yaşıyor.  Atölye sorumlusu Ümit Kozan, tüm sanatseverleri sergilerine davet ederken;" Narven gibi sanata önem ve değer veren işletmelere,  kamu ve özel kurumlarına  ihtiyacımız var. Bu anlamda Bolu'ya ve tüm biz sanatçılara katkı veren, emeği geçen herkese bir teşekkür etmemiz gerekiyor" dedi.


NARVEN HAZIR

  Heyecanın diğer adresi ise eserleri, Sanat Sokağı'nda ağırlayacak olan Narven Termal Kasaba. Faaliyete geçmesinin ardından ilk sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapacak olan işletme, sanata verdiği önemle dikkat çekiyor. Narven, Sanat Sokağı'ndaki sergi alanı düzenleme çalışmaları sona ererken ilk konukları Umut Sanatta Atölyesi ve sergi açılışını bekliyor.


BEKLİYORUZ

Yaklaşık dört yıldır yağlıboya resim alanında hobi amaçlı faaliyet gösteren atölye sorumlusu Ümit Kozan, her yılsonu ya da başında ürettikleri işleri sergilemeye çalıştıklarını belirterek şunları kaydetti; "Resim insanların kendilerini ifade biçimlerinden sadece biri belki de en renklisi. Bizle değişen, güçleşen yaşam şartlarına, çağımızın getirdiği ruhsal bunalımlara, gönlümüzün açılıp genişlediği anlara umutla, sanatla erişilebileceğine inanıyoruz yada en büyük etkiyi yapacağını düşünüyoruz.  Umudun getirdiği şevkle keyifle resim yapıyoruz. Ve neredeyse her yıl açtığımız sergilerle emeklerimizi sanatseverlere buluşturuyoruz.

Narven Termal Kasaba-Sanat Sokağı'nda ilk sergiyi Umut Sanatta Atölyemiz açacak, ardından birçok sergiye ev sahipliği yapacak olan sokağın ilk konukları olmak bizler için özel bir duygu.  Bolu'da sanat üreten insanlar olarak, Narven gibi sanata önem ve değer veren işletmelere,  kamu ve özel kurumlara ihtiyacımız var. Bu anlamda Bolu'ya ve tüm biz sanatçılara katkı veren, emeği geçen herkese bir teşekkür etmemiz gerekiyor.  Bizler sekiz arkadaşım ve yaklaşık 100 yağlıboya iş ile Narven'de olacağız. Sanatseverleri 19 Kasım Cumartesi günü, Saat 14:00'de açılışımıza bekliyoruz. "

Haber bağlantısı: http://www.boluobjektif.com/haber/umut-sanatta-narvende/4261/