s1
s2
s3
s4
s5
s6

Ünlü Doktor Feridun Kunak’tan Narven’e Tam Not

28.05.2022

Türkiye’nin tanıdığı, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ programı ile sağlığı izleyicisinin ayağına götüren ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak program çekimi için Narven Termal Kasaba’yı ziyaret etti.
 
Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, program çekimleri kapsamında Bolu’nun ve ülkemizin en önemli turizm tesisleri arasında yer alan Narven Termal Kasaba’yı ziyaret etti.
 
Program çekimleri kapsamında tesiste misafirlerin hizmetine sunulan Termal Havuzları, SPA Alanlarını, Terapi Odalarını, Dalından Lezzetler Seralarını ve Macera Parkı’nı deneyimleyen Kunak, özellikle sağlık açısından önemi yüksek termal havuzların ve termal alanların nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili izleyicilerine bilgiler verdi.
 
Projenin yatırımcılarını tebrik eden ve tesis çalışanlarına teşekkür eden Kunak; dünyada birçok termal tesis gördüğünü fakat Narven’in çok güzel ve özel olduğunu ifade ederek; “Narven’i herkese tavsiye ediyorum. Çok memnun kalacaksınız ve bana da dua edeceksiniz emin olun” dedi. Kunak program çekimi sonrasında tesisten ayrıldı.