Haziran Ve Temmuz’da Narven’de Neler Oldu?

TÜRK OCAKLARI BOLU ŞUBESİ NARVEN’DE BİR ARAYA GELDİ

11

Türk Ocakları Bolu Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar organizasyonu bu yıl Narven Termal Kasaba’da gerçekleşti.

Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Hamdi Zenginbal’ın ev sahipliğinde Narven Açık Büfe Restoran’da gerçekleşen iftar organizasyonuna Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz başta olmak üzere, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı. Davetliler Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla oruçlarını açtı. İftar sonrası Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin faaliyetlerinin anlatıldığı sunum gerçekleştirildi.

Sunum sonrası konuşma yapan Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Hamdi Zenginbal, beklentilerinin üzerinde bir katılımın gerçekleşmesinden dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, iftar organizasyonunda kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

Zanginbal’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz; “Değerli dostlar, ülkemiz, çevremiz, İslam dünyası bir müddettir sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bizler burada rahat bir şekilde iftarlarımızı yaparken İslam dünyasında Ramazan ayını layıkıyla yaşayamayan insanlar var. Türk Ocakları 106 yıllık geçmişi ile bu ülkenin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olarak bunları her yerde dile getirmeye çalışıyor. Elimizden geldiğince de yardımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bundan sonrada ara vermeden yardımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

İftar organizasyonunun sonunda katılımlarından dolayı Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz’e Köroğlu Heykeli hediye edildi.

 

NARVEN AİLESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

12

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde Narven çalışanları ve aileleri bir araya geldi.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necip Çarıkçı, Genel Müdür Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı aileleri ile birlikte katıldı. Açık Büfe Restoran’da gerçekleşen iftar programı, yemek sonrası okunan dua ile sona erdi.

 

NARVEN’DE RAMAZAN BAYRAMI COŞKUSU YAŞANDI

13

Her bayram geleneksel olanak düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde bir araya gelen Narven yöneticileri ve personeller, Ramazan Bayramı’nı hep birlikte kutladı.

Nazlı Göl Kafe’de organize edilen etkinliğe Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, birim müdürleri ve liderleri ile birlikte Narven ailesi çalışanları katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı; “Değerli arkadaşlar bir Ramazan Bayramı’nı daha geride bıraktık. Bu bayram bizim Narven çatısı altında geçirdiğimiz üçüncü Ramazan Bayramı’mız. Açılışımızda 140 dairede 500-600 kişiye hizmet verdiğimiz zamanlardan kapasitemizi ve ağırladığımız misafir sayımızı üç dört katına çıkardığımız günlere geldik. Burada en büyük emek sizlere ait. Sizler sayesinde Narven her geçen gün değerini arttırmaya devam ediyor. Başarılması güç işlere hep birlikte imza attık. Verdiğiniz emekler için ve büyük bir aile olduğumuz için hepinize teşekkür ediyorum ve hep birlikte nice güzel bayramlar geçirmeyi diliyorum” dedi.

Aydoğanlı’ın ardından konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız şunları söyledi; Yardımcısı Recep Aydoğanlı’da şunları söyledi; “Arkadaşlar hepinizin Ramazan Bayramı’nızı kutluyorum. İnşallah nice bayramları hep birlikte idrak ederiz. Biz bayramları bir arada olabildiğimiz için çok seviyoruz. Biz güzel bir aileyiz. Ben bu ailenin birlikteliğinden, birbirine bağlılığından çok memnunum. Ramazan ayı dolayısıyla işlerimizin hafiflediği, bir bakıma dinlenme fırsatı bulduğumuz bir süreci geride bıraktık. Önümüzde yoğun ve hareketli bir dönem var. Bu dönem her zaman olduğu gibi iyi bir aile olduğumuzu göstermek için önemli bir dönem. Bu zamana kadar verdiğiniz emekler için, bundan sonraki süreçte de vereceğiniz emekler ve göstereceğiniz gayret için hepinize teşekkür ediyorum.”

Kutlama vesilesi ile bir araya gelen ve her biri farklı birimlerde görev yapan personeller, bol bol sohbet etme olanağı buldular.

 

NARVEN AİLESİ’NDE BABALAR GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

14

Narven A.Ş. bünyesinde çalışan tüm erkek personel için “Babalar Günü” kutlaması düzenlendi. Nazlı Göl Kafe’de düzenlenen kutlamada erkek personellere, günün anlam ve önemini içeren armağanlar verildi. Türkiye genelinde görev yapan 215 erkek personelin katıldığı kutlamada Babalar Günü’ne özel hazırlanan pasta kesildi. Babalar gününde hatırlanmaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren personeller, anlamlı hediye için Narven A.Ş. İnsan Kaynakları birim yetkililerine teşekkür ettiler. Kutlama sonrası Narven A.Ş. bünyesinde çalışan erkek personeller Nazlı Göl Kafe’de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

ULUSLARARASI ÖDÜLLÜ “NARVEN MACERA PARKI” FAALİYETE GEÇTİ

15

Batı Karadeniz’in ve Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba’da büyük bir yatırımla “Macera Parkı” kuruldu. Narven Macera Parkı’nda Türkiye’nin turizm tesisleri arasında en uzun “Zipline Hattı” bulunuyor. Yatırım boyutu hakkında bilgi veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, macera parkının 30 dönümlük ormanlık arazide kurulduğunu belirterek, “Bu önemli yatırım bölgemizi termal turizmin yanı sıra macera turizminde de Türkiye’de ve dünyada önemli bir cazibe merkezi haline getirecektir. Her yaş grubundan konuklarımıza, Bolu ormanlarında doğa sporları yapma olanağı sunacağız.” dedi.

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, Macera Parkı kuruldu. Macera Parkı’nın içinde 320 metre uzunluğunda zipline hattının yanı sıra 34 etaptan oluşan 5 farklı İp Parkuru, 12 metrelik dev salıncak, 12 metrelik Powerfun ve 13 metrelik tırmanma duvarı yer alıyor. Macera Parkı’nın içinde ayrıca okçuluk sahası, ATV parkurları, mini-kart pisti de bulunuyor.

Dev yatırımın Türkiye’deki termal tesisler arasında fark yarattığına dikkat çeken Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, böylelikle termal turizmi gençler için de tercih edilebilir hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Yıldız, “450 dönümlük arazide yükselen Narven Termal Kasaba’nın 30 dönümlük ormanlık arazisine Narven Macera Parkını kurduk. Bizim en önemli varlığımız, yamacına yaslandığımız, yeşilin her tonunu içinde barındıran Bolu ormanımız. 7’den 70’e bütün yaş grubundan konuklarımız, termal sularımızda şifayla buluşmanın yanı sıra ormanın içinde, birbirinden eğlenceli ve heyecanlı doğa sporları yaparak macera tutkularını doyasıya yaşayacaklar” dedi. Narven’in her zaman spora ve sporcuya büyük destek verdiğini belirten Yıldız, “Bu amaçla 2016 yılında tesisimiz bünyesinde Narven Spor Kulübü’nü kurduk. Kulüp aktivitelerimiz çerçevesinde konuklarımız basketbol, futbol, doğa yürüyüşü, satranç, masa tenisi, bilardo, yüzme, pilates, bisiklet gibi birbirinden farklı birçok spor dalında faaliyet gösterebiliyorlar” dedi.

MACERA PARKI’NA ULUSLARARASI ÖDÜL!

Narven Macera Parkı’nın İstanbul’da düzenlenen uluslararası bir yarışmada “En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” ödülü aldığını vurgulayan Yıldız, “Macera Parkı, yerli ve yabancı turistlerin dinlenme, eğlenme ve sportif aktivitede bulunma gibi birçok ihtiyacını karşılıyor. Bu yönüyle Narven, termal turizme ek olarak macera turizminde de önemli bir cazibe merkezi haline gelecektir. Aynı zamanda doğa sporlarına yönelik farkındalığın artmasına katkı sunarak doğa ve spor sevgisini genç nesillere aktaracaktır.” dedi.

ÇALIŞANLAR “MOTİVASYONU” MACERA PARKI’NDA BULACAK

Kurumsal firmaların son dönemde çalışanların motivasyonu için bu tür aktivitelere yöneldiğine dikkat çeken Yıldız; “Kurumsal şirketlerin birçoğu takım çalışmasının önemini kavramış durumda ve eğitim süreçlerinde bu tür etkinlik alanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bizler sektördeki bu açığı kapatma noktasında da öncülük etmek istedik” dedi.

NARVEN’DE YATIRIM 300 MİLYON TL’Yİ AŞTI

Tapulu Hisseli Garyimenkul Sistemi ile satış yapan Narven’in 300 Milyon TL’lik yatırımı aştığına dikkat çeken Yıldız sözlerini şöyle tamamladı: “Bugüne kadar 20 bine yakın tapulu hisseli gayrimenkul satışı yaptık. 2018 yılı içerisinde de yatırımlarımız devam ediyor. Konut yatırımının yanısıra tesisimizin sosyal alanlarında da önemli yatırımları hayata geçirdik. Bu kapsamda sadece bu yıl 600 kişilik Açık Büfe Restaurant, 100 kişilik Et Restoran, 3 katlı Kitap Kafe ve Macera Parkı’nı faaliyete geçirdik.

NARVEN’E YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

Narven Macera Parkı’nın tanıtımı kapsamında düzenlenen basın toplantısında konuşan Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı şunları söyledi: “Bizler Bolulu yatırımcılar olarak Narven Termal Kasaba’yı memleketimizde kurduk. Projemizi zamanında hizmete açarak sözümüzü tuttuk. Amacımız Bolu’muza, Memleketimize büyük bir katma değer kazandırmak. Bolu spor kenti, turizm kenti, üniversite kenti. Bolu Narven ile birlikte yükselmeye devam ediyor. İleriki dönemlerde farklı projelere yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

NARVEN’DE 5 YILDIZLI OTEL KURULUYOR

Otel yatırımı hakkında bilgi veren Yıldız sözlerine şöyle devam etti; “Bizim ve bölgemiz için çok önemli olan beş yıldızlı otelimizin de projelendirme çalışmalarına başladık. Otelimiz sadece bir otel değil bölgenin en büyük kongre merkezi olacak ve hem turizmi çeşitlendirip hem de Bolu’ya çok ciddi bir akış sağlayacak” dedi.

NARVEN’DE NELER VAR

Sağlık kasabası temasına sadık kalarak hizmet veren Narven’in SPA alanlarında, termal Türk hamamları, saunalar, tuz odaları, kar çeşmeleri, macera duşları, vichy terapi odaları, kneipp, buhar odaları, dinlenme odaları, şok duşlar, sıcak yataklar, güzellik merkezi bulunuyor. Narven’de, yüzme havuzları, termal havuzlar, kaydıraklı havuzlar, açık büfe restoranlar, pastane, vitamin bar da var. Aktivite alanlarında ise yemek kursları, ebru kursları, sanat sokağı, yetişkin oyun alanları, play station salonu, çocuk oyun alanları mevcut. Aynı zamanda Narven’de bulunan market sayesinde misafirler uygun fiyatlarla alışveriş yaparak veya seralarda yetişen taze sebze ve meyveleri dalından toplayarak evlerindeki tam donanımlı mutfaklarında yemek yapabiliyor.

Yönetim
01 Temmuz 2018
Menü Görüntüle