Haziran ve Temmuz’ta Narven’de Neler Oldu

NARVEN’DEN ÖĞRENCİLERE FİNAL ÖNCESİ MORAL DESTEĞİ

n01

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin değişik fakültelerine eğitim alan öğrenciler, yoğun başlayan final haftasında Narven’de keyifli bir gün geçirdi.

Türk Ocakları Bolu Şubesi tarafından düzenlenen geceye Narven ev sahipliği yaptı.

Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Yard. Doç. Dr. Hamdi Zenginbal şunları söyledi; “Gönüllü olarak öğrencilerimize destek olduğumuz faaliyetlerimize katkılarından ötürü Narven A.Ş. Genel Müdür’ü Serdar Yıldız’a çok teşekkür ediyorum. Narven sadece Bolu için değil, Türkiye için büyük bir nimet. Çünkü bu konforda bir tesis yok. Özellikle İstanbul ve Ankara’da yoğun iş hayatında çalışan insanların doğanın içinde tatil yaparak, şehir stresini giderebileceği ender yerlerden biri. Narven, ticari kaygı gözetmeksizin herkesin konforunu düşünmüş. Narven’i en ince detayına kadar düşünerek tasarlayan, hayata geçiren herkese sonsuz teşekkür ediyorum”.

Bolu Türk Ocağı Gençlik Kolları mensubu, İBÜ Tıp Fakültesi Öğrencisi Sefa Öğütlüoğlu moral gecesine ilişkin şunları söyledi; “Narven herkesin gelip görmesi gereken muhteşem bir kaplıca. Sadece Bolu için Türkiye için değil, yurt dışında misafirleri ağırlayabilecek muhteşem bir ortam. Bizleri ağırladıkları için Narven yetkililerine çok teşekkür ederim.”

İBÜ Sınıf öğretmenliğinde okuyan Fatma Nur Şahin’de; Narven’e ilk defa geliyorum. İki metropol arasında dinlenmek için yapılmış çok güzel bir yer. Tesisi gezme olanağımız oldu. Çok beğendik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İftar yemeği ile başlayan moral gecesi, öğrencilerin SPA alanlarında dinlenmeleri ve havuzlarda eğlenceli vakit geçirmeleri ile son buldu.

NARVEN’DE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SEMAH GÖSTERİSİ İLE DEVAM EDİYOR

n02

İftar yemeğinden sonra düzenlenen gösteriye, Narven misafirlerinin yanı sıra iftarda Narven’i tercih eden Bolu’lu misafirler de katıldı.

Tasavvuf musikisi eşliğinde başlayan gece, semazenlerin sahne alması ile görsel bir şölene dönüştü.

Dönemlerinin Ramazan ayına denk gelmesinden ayrıca memnun olan misafirler, Narven’in düzenlemiş olduğu Ramazan etkinlikleri için teşekkürlerini dile getirdiler.

NARVEN ÇOCUKLARI HACİVAT KARAGÖZ İLE DOYASIYA EĞLENDİ

n03

Geleneksel ramazan etkinlikleri kapsamında Narven’de düzenlenen Hacivat-Karagöz gölge oyununa ilgi büyüktü.

Seyirciler arasında ilk kez Hacivat-karagöz oyunu seyreden miniklerin şaşkın bakışları görülmeye değerdi.

Çocuklarla birlikte gösteriyi izleyen büyüklerin de keyifle gösteriyi izledikleri dikkat çekti.

Gösteriye katılan anne babalar, unutulmaya yüz tutmuş Anadolu oyunlarımızdan gölge oyununu Narven’de çocuklarına izletme olanağı buldukları için memnuniyetlerini belirttiler.

SGK BOLU İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE NARVEN’DE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

n04

Narven Nazlı Göl Restoranda düzenlenen iftar yemeğine Bolu İl Müftüsü Orhan Genç ve Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçer de katıldı.

Şehit aileleri ile gazi yakınlarının katıldığı iftar yemeği Bolu İl Müftüsü Orhan Genç’in şehitlerimizin ruhuna okuduğu dua ile başladı.

SGK Bolu İl Müdürü Mustafa Turan; Canlarını ülkemizin birlik ve beraberliği için feda etmiş olan şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimizin acılarına ortak olmak için bir araya geldiklerini belirti.

Turan şunları söyledi; “Gazilerimiz ve şehit ailelerimiz için ne yapsak azdır. Acılarınızı paylaşıyor, şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz”.

Gece, rahmet ayı Ramazanda bir araya gelen misafirlerin duaları ile sona erdi.

BABALAR GÜNÜ NARVEN AİLESİNDE KUTLANDI

n05

Narven A.Ş. bünyesinde çalışan erkek personeller için “Babalar Günü” kutlaması düzenlendi. Türkiye genelinde görev yapan 165 erkek personelin katıldığı kutlama Nazlı Göl Kafe’de yapıldı.

Kutlama vesilesi ile bir araya gelen ve her biri farklı birimlerde görev yapan personeller, bol bol sohbet etme olanağı buldular.

Babalar gününde hatırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getiren personeller, isme özel yaptırılan anlamlı armağan için Narven A.Ş. İnsan Kaynakları birim yetkililerine teşekkür ettiler.

NARVEN AİLESİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

n06

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde Narven çalışanları ve aileleri bir araya geldi.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necip Çarıkçı, Genel Müdür Serdar Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı aileleri ile birlikte katıldı.

Nazlı Göl Restoranda düzenlenen iftar programı yemek sonrası okunan dua ile devam etti.

Programın sonunda konuşma yapan Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek şunları söyledi; “Narven ailesi olarak başarı dolu bir yılı geride bıraktık. Başarımızda sizlerin özverili çalışmasının büyük katkısı olduğunu bilmenizi isteriz. Birlik ve beraberlik içerisinde Narven ailesi olarak inşallah daha büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz.”

Ericek konuşmasının ardından iftar yemeğine katılan çalışanlara ve ailelerine teşekkür ederek, “Bir arada olmamız vesilesi ile şimdiden hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

NARVEN’DE MASA TENİSİ TURNUVASI EĞLENCELİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

n07

Her Pazar Fitness alanında düzenlenen turnuvada kıran kırana maçlar devam ediyor.

Katılım sınırı olmayan turnuvaya ilgi yoğundu.

Oldukça çekişmeli geçen turnuvanın sonunda kazananlara “SPA Masajı” ve ATV Gezisi” ödülleri verildi. Kazandıkları ödülleri çok beğenen sporcular, mücadeleye değdiğini söyledi.

Ömürlük tatillerini Narven’de geçiren misafirler, düzenlenen masa tenisi turnuvası sayesinde çok eğlendiklerini belirttiler.

NARVEN MUTFAĞINDA MİNİK ŞEFLER YETİŞİYOR

n08

Narven 07-12 yaş arası çocuklara “Narven Minik Şefler Yetiştiriyor” konulu etkinlik düzenlendi. Çocukların el becerilerini geliştirmesi ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla hafta sonu düzenlenen etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Narven Akademi Eğlenerek Sağlıklı Beslenmeyi Öğretiyor.

Narven Akademi tarafından düzenlenen “Narven Minik Şefler Yetiştiriyor” konulu etkinliğin amacı hakkında konuşan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız; “3 nesil, 4 mevsim tatil anlayışı ile hizmet verdiğimiz Narven’de, eşsiz doğası ve şifa kaynağı termal suları ile küçük yaşta sağlıklı tatil olanağı sunuyoruz.” dedi.

Sağlıklı nesiller için sağlıklı beslenmenin ve doğal sebze ve meyve tüketmenin önemini vurgulayan Yıldız sözlerine şöyle devam etti; “Çocuklarımıza, kendi mutfaklarında kolaylıkla hazırlayabilecekleri atıştırmalıklar ve bol vitaminli içeceklerin yapımını öğretiyoruz. Bu sayede çocuklarımızın kişisel gelişimlerini artırmayı ve en önemlisi sağlıklı nesiller yetişmesinde Narven olarak katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Anne Babalardan Narven Akademi’ye Teşekkür

Dünya çapında üne sahip Bolu’lu aşçılardan Narven’de yemek kursu almalarının çocukları kadar kendilerini de mutlu ettiğini söyleyen anne ve babalar; böylesine eğlenceli ve faydalı bir etkinlik düzenlediği için Narven’e ve aşçılarına teşekkür etti.

Minik şeflerden Masal’ın annesi Dicle Hanım etkinlikle ilgili şunları söyledi; “Narven’de dolu dolu bir tatil geçiriyoruz. Havuzları, doğası ve manzarası muhteşem bir tesis. Tatilimiz süresince çocuklarımızın da verimli ve eğlenceli zaman geçirmesi bizim için çok önemliydi. Düzenlenen bu etkinlikle biz anne babalar havuzda vakit geçirirken, çocuklarımız da hem eğlendi hem de yemek yapmayı öğrendi. Etkinlik sonunda çocuklarımızın hazırladığı yemekleri hep birlikte yemek tarifsiz bir mutluluktu. Narven ailesine ve aşçılarına çok teşekkür ediyoruz.”

BAKAN YARDIMCILARI HAFTA SONU TATİLİ İÇİN NARVEN’İ TERCİH ETTİLER

n09

Hafta sonu tatili için Bolu’ya gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Bilim Sanayi Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Ali Şahin, Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’a Narven ev sahipliği yaptı.

Aileleriyle birlikte Narven’de konaklayan Bakan yardımcıları son gün düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek, bol bol sohbet etme olanağı buldular.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Necip Çarıkçı, Fahri Nalçacı ve Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda konuşma yapan Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek şunları söyledi; “Davetimize icabet edip Bolu’muza kadar teşrif ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Tabi ki Bolu iki günde gezilecek bir ilimiz değil. Her ilçemizin farklı güzellikleri olan, farklı bir vilayetiz”.

Coşkunyürek konuşmasına şöyle devam etti; “Narven’in çalışanlarına, değerli arkadaşlarımıza ve bu tesisin oluşmasında emeği geçen çok değerli işadamlarımıza huzurunuzda teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyoruz. Bu tesis tamamlandığında yaklaşık 7200 kişinin ikamet ettiği, yaşayabildiği bir alan olacak. Yani bir termal kasaba olacak. Şu anda yapılan kısım daha bu işin beşte biri mertebesinde. İnşallah onlarda muvaffak olacak. Bizde onlara gereken desteği bugüne kadar verdik, bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.”

Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu’da kahvaltıda Bakan yardımcıları adına bir konuşma yaptı ve şunları söyledi; “Gerçekten çok güzel bir tesis. Tesis sahiplerine ben teşekkür ediyorum. Bu kompleks kendi içerisinde belki de bölgenin en önemli komplekslerinden birisi. Zannediyorum ki Ankara ve İstanbul arasında merkezi bir konum olması itibariyle de bu tesis uzun yıllar birçok kesime hizmet edecektir. Otel ve kongre salonlarının bitimiyle birçok programlarımızı gerçekleştirebileceğimiz daha da kullanışlı bir tesis olacağını öğrendik. Bu Ankara için bir kazanım, İstanbul için bir kazanım, Ülke için bir kazanım. Birçok yere gittik. Bu konseptte bir tesisi ilk defa görüyoruz. Tesis sahiplerine bu misafirperverliklerinden dolayı hassaten bütün arkadaşlar adına teşekkür ediyorum. Biz şimdi gittikten sonra buranın ne kadar güzel bir yer olduğunu gönüllü olarak anlatacağız ve bir daha evlatlarımızla, çocuklarımızla birlikte gelmek için süremizi, zamanımızı bekleyeceğiz.”

Yavilioğlu’nun ardından söz alan Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin’de kısa bir konuşma yaptı ve şunları söyledi; “Bu güzel ortamı bize sağlayan çok değerli Narven sahiplerine ve çok değerli Narven çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bolu’muzun her bir köşesi ayrı bir güzellik içerisinde. Bu nedenle bundan sonraki günlerde de hepinizi ailenizle birlikte Bolu’ya tekrar bekliyoruz. Bu programda emeği geçen Narven sahiplerine çok teşekkür ediyorum.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’da konuşmasında; “Tabiatın Kalbi diye adlandırdığımız ve topraklarının % 64’ü ormanlarla kaplı olan Bolu’muza teşriflerinizden dolayı çok kıymetli Bakanlarımıza, kıymetli eşlerine, sevgili gençlere öncelikle teşekkür ettiğimi belirtmek istiyorum. Bu organizasyonda emeği geçen başta Ulaştırma Bakan Yardımcımız Yüksel Coşkunyürek’e, yine Bakan Yardımcımız Fatih Metin’e ve aynı zamanda burada üç gündür ev sahipliği yapan Narven’in ortaklarına ve bizlere hizmet eden kardeşlerimize de bende hassaten bir kez daha teşekkür ettiğimi belirtmek istiyorum” dedi ve Bakan yardımcılarını tekrar Bolu’ya davet etti.

Yoğun çalışma ortamlarından uzaklaşarak aileleri ile Narven’in SPA alanlarında dinlenme olanağı bulan Bakan yardımcıları, iki gün süren Bolu gezilerinin ardından Narven’dan ayrıldı.

BOLUSPOR NARVEN’DE KAHVALTIDA BULUŞTU

n10

2017-2018 sezonu hazırlıklarını sürdüren Boluspor’un futbolcuları ve teknik ekibi Narven’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Narven’in ev sahipliği yaptığı kahvaltı organizasyonuyla futbolcular, sezon hazırlıkları kapsamında uygulanan yoğun antrenman programlarının arasında dinlenme şansı buldu.

Nazlı Göl Kafe’de düzenlenen kahvaltı sonrası Boluspor teknik ekibi ve futbolcular misafirperverliği için Narven çalışanlarına teşekkür etti.

Yönetim
01 Temmuz 2017
Menü Görüntüle