s1
s2
s3
s4
s5
s6

Haklarınız

Hisseli Gayrimenkul; bir mülkün paylı mülkiyet sistemiyle pay edilmiş hisselerin alınması ya da satılması anlamına gelmektedir. Buna göre; Narven’de daireler 1/52 hisseli olarak satışa sunmuştur. Dileyen bir dairenin bir dönemini (1/52) veya iki dönemini (2/52) ya da tamamını yani 52/52 kat irtifak veya kat mülkiyeti tapusu ile alabilir. 

Tapulu Hisseli Gayrimenkul sisteminde mülkiyet yani tapu söz konusu... Bir gayrimenkulün sağladığı bütün hak ve sorumlulukları diğer normal gayrimenkullerde olduğu gibi tapu maliki adına sağlıyor. Hisse satın alan kişi tapusunu yani hissesini satmadığı sürece ömür boyu kendisi; vefat etmesi durumunda da mirasçıları bu hakka sahip oluyor. Hisseli gayrimenkul üyeliği, hisseli gayrimenkul tapusu sayesinde devlet güvencesi altındadır. Satılabilir ve kiralanabilir olduğundan aynı zamanda hisseli gayrimenkul karlı bir yatırım aracı...

Tapulu Hisseli gayrimenkul sistemi ile satış gerçekleştiren Narven’den hisse satın alıp tatil yapan misafirler aynı zamanda tatillerini yatırıma dönüştürme fırsatı da yakalıyor.


Narven Termal Kasaba’daki Tapulu Hisseli Gayrimenkulünüzü ;

  • Kiraya verebilir,
  • Ödünç verebilir,
  • Satabilir,
  • Miras bırakabilir,
  • Dönem dışında gelindiğinde üye indirimlerinden yararlanabilirsiniz.