s1
s2
s3
s4
s5
s6

Proje Ekibi

Narven Termal Kasaba projesi için ilk adım atılırken alanında uzman isimlerle uzun süren araştırmalar yapıldı. Sektördeki en iyiler ve en önemli isimler Narven Projesine deneyimlerini ve bilgilerini aktardılar.

Mimar Tuncay ÇAVDAR
Tuncay Çavdar ve deneyimli ekibi, turizm talebinin seneler içindeki gelişimine paralel olarak tatil köylerinden büyük lüks otellere uzanan projeler hazırladı. Kemer Çamyuva Tatil Köyleri’nden, Ağaoğlu’nun pek çok projesiyle birlikte Maslak 1453 Projesi, Sungate, Su Sesi, Lykia World (Fethiye) Cornelia Diamond gibi dev kasaba ölçeğindeki tatil otellerine kadar uzanan çalışmalarında, yurt içinde ve dünyanın çeşitli beldelerinde yüze yakın tesis projelendirildi.

Peyzaj Mimarı Turgay ATEŞ
ODTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olan, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimari Bölümü’nde doktorasını tamamlayan Turgay Ateş; kentsel dönüşüm, reorganizasyon, sağlıklaştırma, yayalaştırma, kentsel tasarım, peyzaj tasarım, turizm, konut çevresi tasarımı konusunda yüksek düzeyde uzmanlaşmış ve birçok ödül almıştır. Turgay Ateş 2016 yılında hayatını kaybetmiştir.