Nisan Ve Mayıs’ta Narven’de Neler Oldu?

GÖLCÜK’TEN NARVEN TERMAL KASABA’YA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİ

haber1

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında doğal güzellikleriyle ünlü Gölcük Tabiat Parkı ile Narven Termal Kasaba arasında yaklaşık 5 kilometrelik yürüyüş düzenlendi.

Tabiatın Kalbi Kültür ve Doğa Derneği Başkanı Muzaffer Yıldırım’ın rehberliğinde Bolu Valisi Aydın Baruş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hasan Kaplan, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri, Tabiatın Kalbi Kültür ve Doğa Derneği üyeleri, üniversite öğrencileri ve vatandaşların katıldığı doğa yürüyüşü 5 kilometrelik mesafenin ardından Narven Termal Kasaba’da sona erdi.

Vali Baruş ve beraberindekiler yürüyüşün ardından Narven Termal Kasaba’da Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi ödülüne sahip Macera Parkı içerisinde yer alan Zipline hattını deneyimledi. Macera Parkı etkinliğinin ardından Bolu İl Kültür Turizm Müdürü Hasan Kaplan, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri, Tabiatın Kalbi Kültür ve Doğa Derneği üyeleri, üniversite öğrencileri ve vatandaşlar Narven Termal Kasaba’da öğlen yemeği yedi. Yemeğin ardından etkinliğe katılanlar Narven’den ayrıldı.

NARVEN AİLESİ GÖLCÜK PİKNİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

haber2

Narven Termal Kasaba’nın tüm çalışanları, doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı’nda düzenlenen piknikte bir araya geldi.

Narven Akademi ve Narven Spor Kulübü tarafından organize edilen piknikte tüm ekip müzik eşliğinde eğlenceli oyunlar oynadılar. Yağan sağanak yağmura aldırış etmeyen çalışanlar hem kaynaştı hem de hep birlikte eğlenceli vakit geçirdi.

NARVEN AKADEMİ’DEN SATIŞ PERSONELİNE YÖNELİK MOTİVASYON EĞİTİMİ YAPILDI

haber3

Narven Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Motivasyon Eğitimi Programına, Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 8 bölgenin 65 satış personeli katıldı. Üç gün süren eğitim programında ilk gün; Narven A.Ş Bölgeler Satış Müdürü Fatih Çaredar’ın açılış konuşmasının ardından Açık Büfe Restoran’da düzenlenen akşam yemeği ile başladı.

Programın ikinci gününde; İzgören Akademi eğitmenleri Koray Çelik ve Gökhan Yenipazar “İletişimin 5 Anahtarı” ve “Bir Şey Olmak Mı, Bir Şey Yapmak Mı?” konularında, Narven A.Ş. IT Kıdemli Uzmanı Utku Kapoğlu da satış ekibi için yazılımı tamamlanan ‘Narsyst’ programı hakkında Narven Personeline eğitim verdi. Sunumların ardından satış ekibine yönelik olarak sınav yapıldı. Eğitim programımın ardından tesiste konaklayan personeller, SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular.

Programın üçüncü ve son gününün sabahında, satış ekibi Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi ödülüne sahip Narven Macera Parkı’nı deneyimledi. Etkinlikte parkurları tamamlamaya çalışan ekip üyelerinin zor anları izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Programın son gününün akşamında satış ekibi, rahatsızlığı sebebiyle eğitim programına katılamayan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ile canlı bağlantı gerçekleştirdi ve kendisine geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ekip üyelerine gösterdikleri performanstan ötürü teşekkürlerini ifade eden Recep Aydoğanlı başarılarının devamını diledi.

Eğitim programının kapanış bölümünde terfi alan ve 2017 yılında Türkiye genelinde derece elde eden satış personeline ödülleri takdim edildi. Ödül töreninde konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, satış ekibinin performansının daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını ifade ederek şunları söyledi; “Türkiye’nin en başarılı satış ekibi sizlersiniz. Bu durumun ortaya konmasında göstermiş olduğunuz performans ve çabadan ötürü ve hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Narven satış personeline yönelik üç gün boyunca süren eğitimin programı, Narven A.Ş. Bölgeler Satış Müdürü Fatih Çaredar’ın teşekkür konuşması ile sona erdi.

NARVEN AİLESİ’NDE ANNELER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

haber4

Narven A.Ş. bünyesinde çalışan tüm kadın personel için “Anneler Günü” kutlaması düzenlendi.

Nazlı Göl Kafe’de düzenlenen kutlamada kadın personelin anneler günü kutlanırken, kendilerine çiçek ve çeşitli hediyeler verildi. Türkiye genelinde görev yapan 210 kadın personelin katıldığı kutlamada Anneler Günü’ne özel hazırlanan pasta kesildi.

Anneler gününde hatırlanmaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren personeller, anlamlı hediye ve çiçek için Narven A.Ş. İnsan Kaynakları birim yetkililerine teşekkür ettiler.

Kutlama sonrası Narven A.Ş. bünyesinde çalışan kadın personeller Nazlı Göl Kafe’de hatıra fotoğrafı çektirdi.

MÜSİAD AİLESİ NARVEN’DE DÜZENLENEN İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

haber5

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Bolu Şubesi üyeleri Narven Termal Kasaba Açık Büfe Restoran’da düzenlenen iftar organizasyonunda bir araya geldi.

MÜSİAD Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat’ın ev sahipliğinde Narven’de gerçekleşen iftar yemeğine AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı başta olmak üzere şube müdürleri ve MÜSİAD üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından konuşma yapan MÜSİAD Bolu Şube Başkanı Abdullah Abat, iftar organizasyonunda kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkür etti. Abat’ın konuşmasının ardından geçtiğimiz yıllarda MÜSİAD tarafından düzenlenen iftar organizasyonlarına katkı sağlayan üyelere plaket takdim edildi.

Organizasyonda bir plaket de Narven’e verildi. Narven adına plaketi İşletme Müdürü İbrahim Yüksel aldı.

Yönetim
01 Mayıs 2018
Menü Görüntüle