Ocak, Mart Arası Narven’de Neler Oldu?

20041

NARVEN TERMAL KASABA BEYAZA BÜRÜNDÜ

Bolu’da yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sonrası beyaza bürünen Narven Termal Kasaba’da karposttallık görüntüler ortaya çıktı.

Bolu’nun ve ülkemizin en önemli turizm tesisleri arasında yer alan Narven, yeni yıla beyaz örtüsüyle merhaba dedi. Özellikle yüksek kesimlerde etki olan kar yağışı sonrası tesis çevresinde bulunan ağaçların ve proje içerisinde yer alan göllerin karla kaplanması kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Türkiye’nin birçok farklı ilinden Narven’e gelen ziyaretçiler kar yağışı sonrası ortaya çıkan eşsiz güzellikler içerisinde hatıra fotoğrafı çektirdiler, kar topu oynadılar, kardan adam yaptılar ve doğal parkurlarda kar yürüyüşü gerçekleştirdiler.

20042

TATİLCİLER YARIYIL TATİLİ İÇİN NARVEN’İ TERCİH ETTİ

Türkiye’nin en önemli turizm tesisleri arasında bulunan Narven Termal Kasaba yarıyıl tatilini yüzde yüz doluluk oranı ile geride bıraktı.

Kış mevsiminin en güzel yaşandığı, doğal güzellikleri ve konumu ile tatilcilerin ilk tercihleri arasında bulunan Bolu’da hizmet veren ve Türkiye’nin en önemli turizm tesisleri arasında bulunan Narven’de doluluk oranları yarıyıl tatili boyunca yüzde yüze ulaştı.

Yarıyıl tatili için aileleri ile birlikte Narven’i tercih eden tatilciler, bir tarafta termal suyun sıcaklığının tadını çıkartırken, diğer yandan da kar yağışı sonrası ortaya çıkan eşsiz güzellikler içerisinde hatıra fotoğrafı çektirip, kartopu oynadılar, kardan adam yaptılar, doğal parkurlarda kar yürüyüşü gerçekleştirdiler ve kayak tutkunu misafirler Kartalkaya’da kayak ve snowboard heyecanıyla keyif dolu bir tatil geçirdiler.

20043

NARVEN’DE 2020 YILI TERFİ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Narven Akademi tarafından Narven A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren departmanlarda görev yapan çalışanlar için ‘2020 Yılı Terfi Töreni’ gerçekleştirildi.

Narven Akademi tarafından gerçekleştirilen 2020 Yılı Terfi Töreni; Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşması ile başladı. Göstermiş oldukları başarı için ve projeye katmış oldukları değer için terfi alan çalışma arkadaşları başta olmak üzere tüm Narven çalışanlarına teşekkür eden ve kendilerini tebrik eden Aydoğanlı; “Narven olarak 4. Yılımıza giriyoruz ve sizler sayesinde misafirlerimize her geçen gün daha kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de sizler sayesinde Narven çatısı yükselmeye ve büyümeye devam edecek” dedi.

Terfi töreni Genel Müdürlük, İşletme Müdürlüğü ve Satış Müdürlüğü’ne bağlı departmanlarda görev yapan ve terfi alan çalışanlara ödüllerinin takdim edilmesi, pasta kesimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

20044

NARVEN AİLESİ’NDE KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

Narven A.Ş. bünyesinde çalışan tüm kadın çalışanlar için ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ etkinliği düzenlendi.

Narven Termal Kasaba Açık Büfe Restoran’da düzenlenen kutlamada kadın çalışanların ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ kutlanırken, kendilerine karanfil verildi.

Kadınlar Günü’nde hatırlanmaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren çalışanlar, düzenlenen etkinlik ve karanfil için Narven A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ettiler.

Kendileri için hazırlanan ikramlıkların tadına da bakan kadın çalışanlar etkinlik sonrası hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

20045

NARVEN’DE ZİYARETÇİLER, TERMAL KAMERAYLA KONTROL EDİLİYOR

Bolu’da, korona virüs salgını sonrasında tedbirlerini üst seviyeye çıkaran Narven Termal Kasaba, ziyaretçilerine tesis girişinde termal kamerayla kontrol ediyor.

Bolu’nun önemli turizm merkezlerinden birisi olan Narven Termal Kasaba, korona virüs salgınının ortaya çıkmasıyla birlikte tesis içerisinde önemlerini artırdı. Yılın her günü binlerce insanın konakladığı Narven Termal Kasaba yönetimi, virüs salgının ülkemizde görülmesiyle birlikte salgına karşı eylem planı hazırladı.

Hazırlanan eylem planı kapsamında, tesise gelen ziyaretçiler önce termal kameradan geçirilerek vücut sıcaklıkları kontrol ediliyor. Daha sonra ziyaretçilerin ateşi bir görevli tarafından ölçülerek tesise girmeleri sağlanıyor. Doğayla içiçe olan ve 130 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Narven Termal Kasaba, tesiste oluşturulan ekip tarafından günün 16 saati dezenfekte edilerek korona virüse karşı korunuyor.

Ayrıca, tesis içerisinde oluşturulan sağlık masası ile misafirlere anlık sağlık hizmeti de veriliyor.

Yönetim
01 Mart 2020
Menü Görüntüle