Şubat ve Mart’ta Narven’de Neler Oldu?

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI TEMALI AÇIK ALAN EĞLENCE MERKEZİ NARVEN TERMAL KASABA’DA

1-1

Narven Spor Kulübü bünyesinde yapımı kısa bir süre önce tamamlanan ve faaliyete geçen Macera Parkı, İstanbul’da düzenlenen Uluslararası ATRAX Fuarı kapsamında “Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” ödülüne layık görüldü. Eğlence ve Rekreasyon sektörünün parlayan yıldızlarını ön plana çıkaran, başarıları ödüllendiren ‘Shining Star Awards-Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri, 2 Şubat Cuma günü Crowne Plaza Florya’da gerçekleşen gala gecesinde sahiplerini buldu. Crowne Plaza Florya’da ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenen ‘Shining Star Awards-Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri’ gala gecesinde, Eğlencenin Yıldızları kategorisinde “Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi” ödülüne Narven Spor Kulübü bünyesinde hizmete açılan Macera Parkı layık görüldü. Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan’ın takdim ettiği ödülü Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız aldı. Yıldız, ödül sonrası yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Öncelikle ATRAX ailesine çok teşekkür ediyorum. Yabancı olduğumuz ve yavaş yavaş tanımaya başladığımız bu sektörün bu denli gelişmesi ve önem kazanması beni oldukça mutlu ediyor ve umutlandırıyor. Sektörün başarılarının devamını diliyorum. Bizler Bolu’da hisseli gayrimenkul projesi iken, temalı parkımızın daha ilk senesinde böyle bir ödüle layık görülmesi beni çok mutlu etti. Ekibime ve bizleri bu ödüle layık gören jüri üyelerine çok teşekkür ediyorum.”

3 NESİL 4 MEVSİM TATİL İMKÂNI SUNAN NARVEN TERMAL KASABA BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

Macera Parkurunda en uzunu 320 metre olan 6 adet zipline (kaytel) hattı, 55 farklı gözlem kulesine bulunuyor. 7’den 70’e her yaş grubu için tasarlanan 5 farklı oyun alanında 11 metrelik dev salıncak da var. Adrenalin tutkunlarının da düşünüldüğü macera parkurunda tırmanma duvarı ve kader atlayışı dikkat çekiyor.

NARVEN MACERA PARKINDA NELER VAR?

Narven Spor Kulübü bünyesinde kurulan Macera Parkı ile ilgili bilgiler veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız; “3 nesil 4 mevsim tatil imkanı sunduğumuz Narven’de bir ilke daha imza atarak Türkiye’nin en hızlı zipline hattını kurduk. Zipline yerli ve yabancı turistlerin en fazla rağbet ettiği aktiviteler arasında yer alıyor. Zipline tutkunları, bir ucu yüksek diğer ucu daha alçak iki yer arasına gerilen çelik halat üzerinde tırmanma kemeri kullanarak yer çekimi yardımı ile kayıyor. Parkurumuz 320 metre uzunluğunda. Macera Parkımızda ayrıca 5 ayrı oyundan oluşan ve her yaş grubuna göre zorluk derecesi bulunan oyunlarımız var. Eğlence tutkunlarına yılın her mevsimi farklı heyecanlar yaşatacak oyun alanımız herkese hitap edecek. Misafirlerimiz ayrıca Narven’in doğa sporları için ayrılan özel arazisinde ATV’ye binebilir, bisiklet ile doğa yürüyüşlerine çıkabilir” dedi.

 

TWİNGO CLUB TR ÜYELERİ NARVEN TERMAL KASABA’DA BİR ARAYA GELDİ

1-2

Renault Twingo marka araç sahiplerinin bir araya gelerek kurduğu Twingo Club TR üyeleri hafta sonu Narven Termal Kasaba’da buluştu.

Türkiye’nin farklı illerinden Twingo severlerin bir araya gelerek kurduğu Twingo Club TR grubu Narven’de bir araya gelerek, birlikte yemek yedi ve hoş vakit geçirdi. 120 katılımcının 25 araçla hazır bulunduğu buluşmaya Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ev sahipliği yaptı. Birlikte öğlen yemeği yiyen üyeler yemeğin ardından Narven’in kendileri için özel olarak hazırladığı Twingo pastalarını kesti. Pasta kesiminin ardından bir konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı; “Tabiatın Kalbi Bolu’muza, Narven Termal Kasaba’ya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Narven olarak bu tür etkinliklerle elimizden geldiğince destek olamaya çalışıyoruz. Sizlere de bu güzel Pazar gününüzü bizlere ayırdığınız için ve Narven’i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İlerleyen zamanlarda daha büyük organizasyonlarda tekrar birlikte olmak ümidiyle hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Aydoğanlı’nın konuşmasının ardından kulüp üyeleri Narven Termal Kasaba için özel hazırlattıkları teşekkür plaketini Recep Aydoğanlı’ya takdim etti.

Yemek ve pasta kesiminin ardından katılımcılar satış temsilcileriyle birlikte tesisi gezerek tesis hakkında bilgi edindiler. Etkinlik sonrasında düşüncelerini ifade eden Twingo Club TR Başkanı Samet Karakaş; “Bugün burada Türkiye’nin birçok farklı illerinden üyelerimiz ile geniş katılımın sağlandığı güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Biz yardımseverliği ön planda tutan ve her geçen gün daha da genişleyen çok güzel bir aileyiz. Zaman zaman düzenlediğimiz bu tür etkinliklerle bağlarımızı daha çok kuvvetlendirmeye çalışıyoruz. Bizlere ev sahipliği yapan Narven Termal Kasaba yöneticilerine ve bizleri çok güzel ağırlayan ve ilgilenen tesis çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Gelen tüm üyelerimiz Narven’i çok beğendi ve en kısa sürede tekrar geleceklerini ilettiler” dedi.

Etkinliğin sonunda tüm üyeler araçlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi ve tesisten ayrıldı.

NARVEN TERMAL KASABA 2. YILINI COŞKUYLA KUTLADI

1-3

Narven Termal Kasaba, hizmete girişinin ikinci yılını birbirinden renkli etkinliklerle kutladı. İki gün süren kutlamalarda misafirlere mini konserler verildi, sürpriz hediyeler dağıtıldı. Çocuklar ise palyaçolar eşliğinde keyifli vakit geçirdi. Narven Termal Kasaba’nın iki gün süren kutlamaların ilk gününde sahne alan Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Korosu, Narven’de konaklayan misafirlere unutulmaz anlar yaşattı. Konuklar korunun seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle hem duygulandı hem de keyifli vakitler geçirdi. Misafirlere konser öncesi çam kozalaklarına takılı çekiliş numaralı dağıtıldı. Konser sonrasında ise çekilişle 5 talihliye SPA Masajı hediye edildi.

Kutlamaların ikinci günü Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ericek, İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Nalçacı ve Genel Müdür Serdar Yıldız’ın ev sahipliğinde fidan dikme etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, ziyaret amaçlı Bolu’da bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İlçe Belediye Başkanları başta olmak üzere; Bolu’nun ileri gelen bürokratları, işadamları ve basın mensupları katıldı.

Fidan dikiminin ardından Bolu Belediye Bandosu’nun verdiği konser eşliğinde Narven pastası kesildi.

Yemek sonrası konuşma yapan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız şunları söyledi; “Hatırlarsanız tesisimizin ilk yıl kutlamalarında, Bolu’nun bereketli topraklarına bıraktığımız Narven tohumunun büyüyerek, gölgesinde nesillerin dinleneceği ulu bir ağaç olacağını ifade etmiştik. Bu süre içinde yatırımlarımız hız kesmeden devam ederken konuklarımıza vermiş olduğumuz hizmetten dolayı yüzlerinde beliren sıcacık gülümsemeler bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Artık biliyoruz ki Narven, sağlıklı yaşamın ve daha önemlisi sağlıklı bir şekilde yaş almanın en güzel duraklarından biri oldu.

İkinci yıl etkinlikleri kapsamında son olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ücretsiz tanıtım turu ile Narven’e gelen misafirlere yönelik olarak gerçekleştirilen çekilişle beş aileye Narven’de 2 gün konaklama hediye edildi. Talihliler hediyelerini Narven A.Ş. Bölgeler Satış Müdürü Fatih Çaredar ve yetkili satış müdürlerinden aldı.

İki gün süren ve geniş katılımın sağlandığı Narven Termal Kasaba ikinci yıl etkinlikleri çekilişin tamamlanmasıyla sona erdi.

KAZAKİSTAN HALK DANSLARI TOPLULUĞU’NDAN NARVEN’DE EĞLENCELİ GÖSTERİ ŞÖLENİ

1-4

Bolu’ya gelen Kazakistan Halk Dansları Topluluğu gösteri ekibi, yöresel kıyafetleriyle Narven’de muhteşem bir gösteri sundu.

Narven’de düzenlenen etkinlikte, halk oyunları ekipleri yöresel dans gösterilerini sunarak misafirlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Gösteri ekibinin danslarına ve söyledikleri şarkılara eşlik eden misafirler etkinliğin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

NARVEN AKADEMİ’NİN GURUR GÜNÜ

1-5

Narven aşçıları ve stajyer öğrencileri, İzzet Baysal Abant Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Geleneksel İzzet Baysal Mutfak Şenliği ve Yemek Yarışması’nda Narven’i temsil etti.

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen’in katıldığı ve stantları ziyaret ettiği yarışmada Narven Mutfak Lideri Executive Şef Mehmet Durukan ve Mutfak Şefi Emre Tekin jüri üyeleri arasında yer aldı.

Yarışmada 10,11 ve 12’nci sınıf öğrencileri ‘Restaurant Tatlı Tabağı’, ‘Restaurant Ana Yemek Tabağı’, “Restaurant Makarna Tabağı’, ‘Özel Eğitim Kurumları Genç Aşçılar Yarışıyor’, ‘Modern Türk Mutfağı Yılın En İyi Sınıfı’ kategorilerinde yarıştı.

Narven mutfağında uygulamalı eğitim alan stajyer öğrencilerin yarışmada birçok kategoride ödül alması Narven yöneticilerini gururlandırdı.

İzzet Baysal Abant Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitimlerine devam eden öğrenciler, staj için Narven’i tercih edeceklerini belirttiler.

KONUKLARIMIZ

HİMMET KARADAĞ’DAN NARVEN’E ZİYARET

1-6

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, ailesi ile birlikte hafta sonu Narven Termal Kasaba’yı ziyaret etti.

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ hafta sonu ailesi ile birlikte Narven’e geldi. Karadağ, Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Necip Çarıkçı ve Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız’ın ev sahipliğinde ailesi ile birlikte öğle yemeği yedi. Yemeğin ardından Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız ve Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı ile birlikte Narven’in biten etaplarını gezen Himmet Karadağ, projenin devamında tamamlanacak etaplarıyla ilgili bilgi aldı.

Narven Termal Kasaba ile ilgili görüşlerini dile getiren Karadağ, projeyi çok beğendiğini ve tamamlandığında örnek gösterilebilecek bir proje olacağını ifade etti. Karadağ daha sonra ailesi ile birlikte Narven’den ayrıldı.

Yönetim
01 Mart 2018
Menü Görüntüle