Ekim, Aralık Arası Narven’de Neler Oldu?

2001_0102

NARVEN’DEN İZZET BAYSAL HUZUREVİ’NE ANLAMLI ZİYARET

Narven Termal Kasaba yöneticileri Bolu Valiliği İzzet Baysal Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Dünya Yaşlılar Günü’nde Bolu’da bulunan İzzet Baysal Huzurevi’ni ziyaret eden Narven yöneticileri ziyaret kapsamında huzurevi sakinleri ile sohbet ederek kendilerine çiçek hediye etti.

Ziyaret sonunda Narven yöneticileri ve huzurevi sakinleri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 2001_0103

NARVEN’DEN ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ŞABAN BIYIKLI’YA ZİYARET

Narven Termal Kasaba yöneticileri Bolu Bölge Orman Müdürlüğü’ne Bölge Müdürü olarak atanan Şaban Bıyıklı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel ve Narven A.Ş. Dış İlişkiler Sorumlusu İlhan Serçe, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne Bölge Müdürü olarak atanan Şaban Bıyıklı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

2001_0104

GÜREŞ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ NARVEN’DE TOPLANDI

Narven Termal Kasaba Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Durum Değerlendirme Toplantısı’na ev sahipliği yaptı.

Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Narven’de gerçekleştirilen toplantıda Kazakistan’da düzenlenen dünya güreş şampiyonası ve Olimpiyat kotaları öncesinde durum değerlendirilmesi yaptı.

AYDIN: “GENEL BİR DEĞERLENDİRME YAPTIK”

Toplantıda genel bir değerlendirme yaptıklarını belirten Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın; “Bundan sonra neler yapacağımızı konuştuk. Önümüzde Avrupa ve Dünya Kalifikasyonu var. Buralarda vize alarak olimpiyatlara katılmak istiyoruz. Güreş, Türk sporunun lokomotif branşı. Olimpiyatlara katılmak bizim için yeterli değil. Bazı branşlar için belki yeterli olabilir ama Türk sporunun geçmişine baktığımız zaman en fazla madalya aldığımız branş güreş. 94 madalyanın 63’ünü güreşte kazanmışız. 39 olimpiyat altın madalyanın 29’unu güreşte almışız. Onun için milletimizin, devletimizin bizden beklentisi yüksek. Biz de sorumluluğumuzu biliyoruz. Ona göre çalışarak vizelerimizi alacağız. ‪2020 Tokyo Olimpiyatları’nda inşallah ülkemizi başarıyla temsil edeceğiz. Ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çektirip, İstiklal Marşımızı okutacağız” diye konuştu.

Toplantı sonrasında Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Narven Termal Kasaba yönetici ve çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

2001_0106

DOĞAYLA VARIZ AMFİ ÇALIŞMALARI NARVEN’DE SONA YAKLAŞTI

Batı Karadeniz’in ve Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba yatırımlarına ve yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, hisseli gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra birçok açık hava konser etkinliğine, açık hava sinema gösterimlerine, tiyatro etkinliklerine ev sahipliği yapacak Doğayla Varız Amfisi’nin yapımında sona yaklaştı.

Doğayla Varız Amfisi ile ilgili bilgiler veren Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven’in Türkiye’deki termal tesisler arasında bu zamana kadar fark yarattığını ve bundan sonraki projelerle de fark yaratmaya devam edeceğini ifade etti. Yıldız; “Bizim en önemli varlığımız yamacına yaslandığımız, yeşilin her tonunu içinde barındıran Bolu ormanımız. Bu anlamda Hisseli Gayrimenkul yatırımlarımızın yanında daha önce tesisimizin 7’den 70’e bütün yaş gruplarına hitap etmesi amacıyla Macera Parkı projemizi hayata geçirmiştik. Yine bu anlamda sağlıktan spora, eğlenceden sanata her alanda misafirlerimize farklı bir tatil deneyimi yaşatmak amacıyla ‘Doğayla Varız Amfi’ projesini hayata geçirmeye karar verdik. Projemizin kuruluş aşamasından beri önem verdiğimiz ‘Doğayla Varız’ projemizin içerisinde yer alan amfimizde oturma alanları çimlerle kaplı bir yapıya sahip olacak. Sahne ve peyzaj çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte yamacına yaslandığımız Bolu ormanının eteklerinde birçok konser, tiyatro ve sinema gösterimlerini misafirlerimizin ve Bolu halkının beğenisine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Kısa bir süre sonra faaliyete geçecek, yaklaşık 3 bin kişi kapasiteli Doğayla Varız Amfisi yemyeşil çimlerle kaplı oturma alanı, doğayla uyumlu peyzaj çalışmaları, konser ve sinema gösterimlerine ev sahipliği yapacak Doğayla Varız Sahnesi ve birçok farklı özellikleri ile dikkat çekiyor.

2001_0107

NARVEN SATIŞ EKİBİNE YÖNELİK “MOTİVASYON BİRLİKTELİĞİ PROGRAMI” GERÇEKLEŞTİRDİ

Narven Akademi tarafından organize edilen ‘Motivasyon Birlikteliği Programı’na Narven A.Ş. bünyesinde görev yapan 6 bölgenin 44 satış personeli katıldı.

Üç gün süren Motivasyon Birlikteliği Programı Narven A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın açılış konuşması ve satış ekibinin Recep Aydoğanlı’ya sürpriz doğum günü kutlamasının ardından Açık Büfe Restoran’da düzenlenen akşam yemeği ile başladı. Tesiste konaklayan personeller, eğitim öncesi SPA alanlarında dinlenme olanağı buldular.

Programın ikinci gününde; Narven A.Ş. Proje Müdürü Nedret Yıldız projenin mevcut durumu hakkında, Narven A.Ş. IT Lideri Uğur Utku Kapoğlu Narsyst programının yeni versiyonunun tanıtımı ve kullanımı hakkında, Narven A.Ş. İşletme Müdürü İbrahim Yüksel tesisin genel işletme durumu hakkında satış ekibine bilgiler verdi. Eğitimin ardından satış ekibi, profesyonel eğitmenler tarafından İletişim ve Takım Çalışması konuları üzerine hazırlanan eğitsel oyunları oynadı. Programın devamında Narven A.Ş. yöneticileri ve satış ekibi Narven’de hizmet veren Pançeta Et Restoran’da canlı müzik eşliğinde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Programın üçüncü gününde; Narven A.Ş. Satış Müdürlüğü yöneticileri tarafından hazırlanan Tesis Tanıtımı, Satış Yöntemleri (Demo), Satış Yöntemleri (Tur), Müşteri Karşılama ve Ağırlama, Maket Tanıtımı, Fiyat Açma ve Masa Tanıtımı eğitimleri gerçekleştirildi. Sunumların ardından satış ekibi Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi ödülüne sahip Narven Macera Parkı’nı deneyimledi. Etkinlikte parkurları tamamlamaya çalışan ekip üyelerinin zor anları izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Motivasyon Birlikteliği Programı’nın kapanış bölümünde Narven A.Ş. Türkiye Satış Müdürü Tolga Cinaloğlu ve Narven A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Oktay Özmen düzenlenen programa katılımlarından dolayı ekip üyelerine ve programın gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

Programın son bölümünde Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız Narven çatısının her geçen gün yükseldiğini ve yatırımların hız kesmeden devam edeceğini ifade ederek satış ekibinin performansının kısa vadede 2019 yılının son bölümünde, uzun vadede 2020 yılı içerisinde daha yüksek seviyelere ulaşacağına inandığını dile getirdi. Yıldız bu süreçte gösterdikleri performanstan ötürü satış ekibine teşekkür etti.

Narven satış ekibine yönelik üç gün boyunca süren Motivasyon Birlikteliği Programı, Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın teşekkür konuşması ile sona erdi.

2001_0108

NARVEN’DE “GELECEĞE NEFES OL” İÇİN FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Orman Genel Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ortaklaşa başlattıkları 11 Kasım 2019 Saat:11.11’de “Geleceğe Nefes Ol” kampanyası kapsamında Narven Termal Kasaba’nın sahiplendiği 1500 fidanın dikimi yapıldı.

Narven Termal Kasaba proje alanında ve Narven yol güzergahında gerçekleştirilen ‘Geleceğe Nefes Ol’ fidan dikimi organizasyonuna Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay başta olmak üzere, Narven yöneticileri, çalışanları çok sayıda gönüllü katıldı.

Orman Bölge Müdürlüğü yetkililerinin fidan dikimi hakkında bilgiler verdiği organizasyonda gönüllüler fidanların dikimlerini gerçekleştirdi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin organizasyonda emeği geçenlere ve fidan dikimi gerçekleştirerek katkıda bulunan gönüllülere teşekkür etti.

 

Yönetim
01 Aralık 2019
Menü Görüntüle