s1
s2
s3
s4
s5
s6

Yatırımcılar

ERPİLİÇ
Ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olan Erpiliç, 2017 yılında Bolca Hindi'yi de bünyesine katmasıyla yaklaşık 5 bin çalışanı ile Türkiye için hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul Sanayi Odası'nın son araştırmasında "Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu" listesinde ilk 100’de 87. sırada yer alan Erpiliç, farkını ve önceliğinin altını, yaptığı işlerle ve başarılarıyla çizmiştir. Erpiliç'in ortaklarından Mustafa Ericek, Narven Projesi ile turizm sektörüne de farklı bir anlayış getirmeyi hedeflemektedir.

HALİT YILDIZ
Yaşamı boyunca birçok sivil toplum kuruluşunda görev alan YILDIZ, halen Yeniçağa Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği; Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Denetim Kurulu Üyeliği; Bolu Bağışçılar Vakfı Kurucular Kurulu Üyeliği görevlerini eşzamanlı olarak yürütmektedir.
2004 yılında yapılan mahalli seçimlerde Bolu il genel meclisi üyesi olan YILDIZ, 2005 yılında il genel meclisi başkanı seçildi ve meclis üyesi arkadaşları ile birlikte Bolu‘yu daha iyi yarınlara taşımak üzere 2 yıl süreyle bu önemli görevi icra etti.
Bolu’ya yaptığı önemli katkıları, muhtelif çevreler tarafından da takdir gören YILDIZ; başta 2001 yılında her ilden yerel halk tarafından seçilen ve Ankara’da yapılan Türkiye çapında kapsamlı bir törenle sahiplerine tevdi edilen “Halkın Kahramanı” ödülü olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından birçok plaket ve şilt ile ödüllendirilmiştir.

NALÇACILAR A.Ş.
1975 yılında, Türk sermayesiyle güvenilirlik, dürüstlük ve her iş zamanında ilkeleri ile kurulmuş ve taşımacılık sektöründeki saygın yerini almıştır. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şerafettin Nalçacı, sektördeki saygınlığı ile turizm alanında böylesine büyük bir projede yer almanın mutluluğunu yaşamaktadır.

ERDOĞANLAR AĞIR NAKLİYAT LTD. ŞTİ.
Taşımacılık sektöründe öncü firmalardan olan; ERDOĞANLAR Ağır Nakliyat LTD. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ERDOĞAN, Bolu ve Türkiye'de örnek olacak bir termal projenin gerçekleşmesinde yatırımcı olarak görev üstlenmekten mutlu ve gururludur.